Wpis z mikrobloga

ale Ci wykonawcy wybrali Polskę z prostego powodu: płaca u nas praktycznie to samo co na zachodzie, a ryzyko, ze ktoś wjedzie ciężarówka lub zrobi o wiele bardziej wybuchowa imprezę niż oni jest nieporównywalnie mniejsze niż na zachodzie.


@crouch3r: Ty tak serio? xD No tak, przecież co roku w scenę w Berlinie, Paryżu czy Madrycie wbija się jebitna ciężarówka... xD Podobno Beyonce ma już tego serdecznie dość i to ją nudzi.
  • Odpowiedz
@Kardig: @ja_kasztan: @patrykk994: @enzojabol: nie chodzi o to, jakie ja mam myślenie, bo ja bym tego pod uwagę nie brał, ale ludzie z innych kontynentów maja troszkę inne myślenie i zwyczajnie się mogą obawiać. Sam jezdze po centrach europejskich dniach na codzień właśnie z turystami spoza Europy i stad mój wniosek.
  • Odpowiedz
@crouch3r: Twoja teoria nie ma potwierdzenia w rzeczywistości - nadal na międzynarodowe trasy koncertowe artyści wybierają Francję, Anglię, Niemcy do Polski zaglądając od wielkiego dzwonu. Powodem dla którego ten typek wybrał Polskę jest to że na Zachodzie nikt mu tyle nie chciał zapłacić, bo za taką kasę to można mieć artystę 10x bardziej zdolnego z repertuarem większym niż 1 wut
  • Odpowiedz