Wpis z mikrobloga

moje pierwsze spotkanie z bomabami ap - jeden nalot - zostało mnie tyle co widać - a miałem full hp. Co z tego że mój myśliwiec był w powietrzu i bombowce były odznaczone dla dział aa. Zapomnijcie - może niech cv będą wyposażone w atomówki - będzie jeszcze zabawniej
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#chwalesiealepieknakatastrofa #worldofwarships #wows
Slay72 - moje pierwsze spotkanie z bomabami ap - jeden nalot - zostało mnie tyle co w...

źródło: comment_DdV8MYeQOCqZ28k5vl4Fny3j4G9ywz1z.jpg

Pobierz
  • 11
@BadWood: dzisiaj z okazji świąt zakupiłem pięciopak średnich prezentów za 48zł. Z dwóch wypadły smocze flagi, z jednej 1000dublonów a z dwóch pozostałych Tirpitz i Dunkierka. Uważam że zakupy udane. Szkoda tylko że dwie pierwsze bitwy na Tirpitzu do zapomnienia - w jednej zlamiłem i zebrałem torpy z Shimy już na poczatku bitwy (zdążyłem zadać chyba 8k dmg i zatopić desa, a obraz drugiej widzisz - chwile po tym jak dostałem
@BadWood: no tak, tylko weź uniknij, jak lex tylko mnie zobaczył tymi bombowcami od razu ruszył w moją stronę - nie pomógł jak napisałem myśliwiec, odznaczenie aa i kręcenie kółeczka:(
@Slay72: @UbiQuityRegis: Potwierdzam. Wczoraj na rankach w przeciwnej drużynie wylosowało Enterprise'a. Zrobił nalot dwiema eskadrami na zielonego Tirpitza, który płynął obok mnie. Chłopu wyparowało 3/4 HP w ciągu chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie Tirp przyzwoity okręt, ja mam klasycznie zrobionego pod secondary. Działa nie gniotą tak jak Amagi czy NC, ale też daje radę.