Wpis z mikrobloga

O proszę, okazuje się, że Meksikano oddawał 30-35% kasy z kanału Kononowi

Ostatnio jest tu jakaś dziwna moda na chwalenie Meksyka. A moim skromnym zdaniem, jeśli idzie o rozliczenia z kanału to pan redaktor uprawiał zwykłe złodziejstwo. Albowiem królem tego przedstawienia był, jest i będzie Kononowicz. I ta mynda Jareczek nie dawał mu nawet połowy, ten pijaczek na utrzymaniu schorowanej matki!

Konon powinien donieść do prokuratury w sprawie kasy z kanału, niech pijaczek Meksiko przedstawi rozliczenie konta bankowego. A potem do pierdla go, recydywistę, za żerowanie na umysłowo niepełnosprawnych ludziach!

#kononowicz
  • 17
@matador74: No to teraz z 35% zrobi się 0% :P

Jak dla mnie sprawiedliwy podział, przecież całą robotę robił tu Meksyk. Jego kamera, chodzenie do nich do domu, wgrywanie na YT, poświęcanie czasu, użeranie się z Kononem. Dodatkowo Konon dzięki Afrykana nagraniom dostawał paczki od ludzi z żarciem, pieniędzmi i ubraniami (Meksyk nie miał nic z paczek). Śmieszy mnie to, że dla wielu świętym, najbardziej poszkodowanym i niewiniątkiem jest sam Konon.
@piSSowiec39: mnie smieszy ze debile jada po tym meksyku no i ok a teraz pytanie: za ile by wachali smrody konona? XD sugerowanie ze nastepny gimbus bedzie to robil za darmo. konon tez jebniety, moze i jest gwiazda starosielc ale nikt sie nie da wykorzystywac. on juz w ktoryms ostatnim filmiku @PawelW124: no wlasnie, max co on zaplaci to za dojazdy i moze 100zl XD

widac to nie takie proste