Wpis z mikrobloga

Po raz pierwszy w historii Bitcoin ustąpił miejsca innej krypto nie będącej ETH i BCH w volumenie 24h na wszystkich głównych giełdach.
Historia dzieje się na naszych oczach.

Dla przypomnienia najbardziej kultowa wymiana zdań z KRULEM.

jeden pieniacz usunął konto, a PAVULON74 jest już szary.

#bitcoin #altcoin
#ripple #kryptowaluty
A.....h - Po raz pierwszy w historii Bitcoin ustąpił miejsca innej krypto nie będącej...

źródło: comment_cmo2DOPUw9DI9lI19JMXPwJOdOI38KWM.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AmonGoeth ja jako głównie poboczny obserwator wszystkiego nie mam wątpliwości co do tego, że 2018 rok będzie rokiem kosmicznych wzrostów na alt-ach, mysle, że BTC stoczy się na 5-10 miejsce w spektakularny sposob
  • Odpowiedz
2017 już taki był. 2018 utwierdzi w przekonaniu tylko że bitcoin bez LN skazany jest na porażkę w dłuższej perspektywie.


@AmonGoeth: Jak wszystkie kryptowaluty bez LN ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AmonGoeth ja za punkt odniesienia biorę swój własny nastroj, przed 2017 nawet nie patrzyłem na alty, w 2017 już bardziej je brałem na poważnie, ale ciągle byłem 100% za BTC, na tą chwilę po tym jak trochę się pobawiłem kontraktami ETH i jak się zawiodłem na BTC to jakbym miał wchodzić to 100% w alty, myślę że sporo osób ma podobne doświadczenia i w 2018 beda wzrosty na alt-ach które nikomu
  • Odpowiedz
@konsumpcjusz: g-prawda. Jak wyszedł news o Santanderze i Amexie to kurs nawet nie drgnął, po konferencji SWELL by Ripple największym summicie Ripple entuzjastów kurs #!$%@?ł się o 40%.
Korea i Japonia pompują, reszta tylko podciąga majtki do ich poziomu.
Dlatego Koreanskie giełdy są wyżej o 30% od reszty.
  • Odpowiedz