Wpis z mikrobloga

@3330235: ja bym kupił olej od VAGa na allegro bo jest 50 % taniej i zmienił w autorudzie. Usługa u nich z filtrem wyjdzie ci chyba 200 czy 300 zł. Zawsze tak robię. Chyba że chcesz porządnie zmienić ten olej z płukaniem skrzyni to jest w Harcie chyba firma polecana ale to drożej bo oleju więcej idzie. Podobno jest to o wiele lepsze bo w ASO to ci tylko spuszczą i
@3330235: dokładnie, co 60 tysięcy się zmienia w tej skrzyni, weź się za to bo bezawaryjne są do czasu... Jeszcze możesz u Króla Knapika na Powstańców W-wy zrobić, kiedyś mieli ASO Volkswagena i mają potrzebny sprzęt, ale z tego co wiem cenowo tak samo ci wyjdzie jak w autorudzie na podkarpackiej o ile masz swój olej. Trzeba 6 litrów przekładniowego od VAGa, są na allegro, kiedyś nawet były gotowe paczki z
@scheele13: @TheInquisitive4Ever: sorki za odkop ale bylem w autorudzie (serwisie vw) powiedzieli mi po sprawdzeniu danych technicznych, ze wymienia sie co 120k km, wiec musze juz wymienic. Wchodzi 3l oleju, w serwisoe koszt oleju 450zl plus 380 robocizna, pytanie czy sie nie bawic i zrobic wszystko w serwisie, czy kupic olej na allegro a reszte w serwisie ? Dodam, ze olej ktf
@3330235: ja kupiłem na allegro od gościa zestaw: olej 5 l. plus oringi plus filtr łącznie chyba za 350 zł. (kupiony w autorudzie w Stalowej Woli na duży rabat bo facet ma warsztat i dużo części tam kupuje). Z tym pojechałem do Autoruda i wymieniłem za 200 zł. Na oleju oszczędziłem pewnie z 40 % i tak zawsze robię. Ale do mojego auta idzie olej Vaga 5 litrów, skrzynia mieści 7