Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ,,najlepiej" zakończyć rok? Dostać wypowiedzenie w ostatni dzień pracy w tymże roku. Po latach smutku i życia w samotności ostatnio zaczęło mi się układać, nabrałem pewności siebie, znalazłem dziewczynę, znajomych, a tu taki strzał w pysk. Tak się cieszyłem na pierwszy wspólny sylwester, dla mnie zresztą pierwszy od wielu lat spędzony inaczej niż samotnie, a teraz będę musiał się zmusić żeby udawać, że wszystko jest w porządku.

Do tego koniec okresu wypowiedzenia przypada na okres po egzaminie zawodowym, a przed jego wynikami - ciekawe kto mnie wtedy zatrudni, w stanie takiego zawieszenia.

#zalesie #gorzkiezale #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 13
  • Odpowiedz
OP: @Asterling: @frikuu: @gg_jap: Niestety nie pracuję w jakiejś powszechnie dostępnej pracy, tylko w bardzo specjalistycznym zawodzie, gdzie zmiana miejsca zatrudnienia jest zawsze dużym projektem. Nie znacie branży, zapewne macie po ~10 lat, dlatego łatwo i lekko Wam o tym mówić. Zresztą to nie jest najważniejsze: mnie przede wszystkim boli kontekst, po latach ciężkich czasów udało mi się w końcu zbudowań jako tako stabilizację, przestać być przysłowiowym ,,przegrywem"/wyjść
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiek nie ma tu nic do znaczenia, ale praca nigdy nie powinna byc celem samym w sobie, jak tak jest to dla mnie nie mozesz byc szczesliwy, praca nie moze byc wykladnikiem tego czy jestes bezwartosciowy czy nie, o tym decydowac powinna dziewczyna/znajomi
  • Odpowiedz