Wpis z mikrobloga

#stulejacontent #stuleja #stulejamotzno #oswiadczenie #wujekdobrarada #seks #przegryw

Według mnie jak ktoś do 20-25 roku życia (każdy dojrzewa inaczej) nie uprawiał seksu to powinien to jak najszybciej zrobić. Potem tylko narasta frustracja, gniew. Złorzeczy się ludziom, wymyśla tysiące scenariuszy co z kim by się zrobiło w ramach zemsty. Jedni się załamują, inni stają pedofilami, gwałcicielami, zmieniają orientację, albo zwyczajnie biorą za siebie i osiągają cel. U mnie to przebiegało cytując "tak średnio powiem". Cierpiałem ale potrafiłem korzystać z życia, jednak wciąż temat powracał. W końcu się wziąłem za siebie i się udało ale uważam, że stanowczo za późno.
jezus_cameltoe - #stulejacontent #stuleja #stulejamotzno #oswiadczenie #wujekdobrarad...

źródło: comment_mmmuipvSrTHRZGWu6mh56x9NKgUL1IwM.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: Tylko ta cała frustracja z bycia prawiczkiem wynika tylko i wyłącznie z psychologii i smęcenia stulejarzy że "Jak do 25 roku życia nie uprawiałeś seksu...". Zaklęte koło.

Seks jest przyjemny, ale nie zmieni ciebie w nowego, lepszego człowieka. Tak samo jak ukończenie 18 roku życia tego nie zrobi, ani jakikolwiek inny życiowy "milestone" który sobie wymyślamy.
  • Odpowiedz