Wpis z mikrobloga

Chaos jak cholera, ale tak lubię. Clevo P170SM podpięty do starego Samsunga, który w pionie jest idealny do mirko i wszystkich innych pionowych rzeczy. Telewizor z kolei świetnie się sprawdza jako wyświetlacz do emulatorów starych konsol. Thinkpad X230 zazwyczaj jest u mnie w plecaku, ale kiedy jestem w domu ma swoje miejsce na biurku jako dodatkowy komp.
#pokazbiurko
sasukeyokai - Chaos jak cholera, ale tak lubię. Clevo P170SM podpięty do starego Sams...

źródło: comment_XREULrC76mEEDiX5gwQACJIwb9Vxc4cH.jpg

Pobierz
  • 20
@burnus92: Znajomi kupili mi parę lat temu zestaw do Rockbanda, który do dziś jest w użytku. Oprócz tego różowa dorwała mi jeszcze na święta GunCona, więc w zasadzie robię sobie domowy salon gier z końcówki lat dziewięćdziesiątych/początku dwutysięcznych. W 2018 (po przeprowadzce) będę jeszcze musiał dorwać PS4 i jakiś sensowny telewizor LCD, jako że ma wyjść Death Stranding, a różowa bardzo lubi gry Kojimy xD Przy tej ilości kompów fajna jest
@burnus92: Muszę mieć dostęp do dużej ilości gier w charakterze inspiracji. Ze starych gier można się wiele nauczyć, a skoro już pracuję w tej branży (od niedawna, ale jednak), to każda okazja by móc się czegoś nauczyć jest dobra.