Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że takiego poruszenia we wpisie o próbie włamania do furtki to się nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam teraz żeby zaraz ktoś mnie nie posądził o olanie sprawy. A więc tak: musicie uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości, bo przejrzenie materiału z 3 dni wymaga więcej czasu niż myślałem. Całość wg obliczeń zajmie ok 5 godzin siedzenia i gapienia się w monitor z przyspieszeniem 1 minuta filmu = 3 sekundy życia. Inaczej się niestety nie da - furtka nie została przesunięta/uszkodzona żebym mógł zawędzić film.

Aha... nie musicie pisać żeby wołać. Polecę automatem po plusujących pierwotny wpis.
  • 26
@3mielu: I tak też mogłem ustawić monitring (alarmy) tyle że kamera znajduje się na wysokości 1 piętra, skierowana jest na front gdzie jest chodnik, ulicy, tory kolejowe, drzewa i w praktyce non-stop wykrywał tam jakiś ruch. Dałem więc sobie spokój i nagrywa mi 24h. W 24 klatkach HD zapisuje się prawie miesiąc materiału na rekorderze.
@lutecki: ale niech se nagrywa 24h. Nie chodzi o nagrywanie przy wykryciu ruchu. Np na recorderach Hikvision jest po prostu taki osobny pasek gdy wykryło ruch. Własnie po to zeby pozniej nie przegladac recznie 3 dni :P
@lutecki: xD przesuwaj nagranie o godzinę, a po przesunięciu przy którym nastąpi zmiana zacznij przesuwać o pół h, potem o 15 min, potem o 7,5 min, itd. itd. i w 5 minut znajdujesz to czego szukasz.
powinno ci zaznaczać


@3mielu:
Zakładałem monitoring w 3 budynkach. Każdy inny. Każdy miał opcję, aby w ogóle nie nagrywać gdy nic się nie dzieje (bo po co marnować dysk?). W momencie ruchu zaczyna nagrywać od 1 minuty wstecz.
@wamaga: ale mi tego nie musisz mówić kolego, ja to wiem. Z tym, że nawet jak nagrywasz ciągle 24h na dobę to możesz sobie włączyć wykrywanie ruchu i zaznaczy przy odtwarzaniu gdzie się coś działo. O to mi chodziło we wpisie.
@kingszajs: @lutecki: Nawet lepiej. Niech patrzy od mniej więcej połowy nagrań.
Jak furtka jest rozwalona to bierze tę połowę gdzie jeszcze nie była i potem znowu połowa z połowy, tak będzie połówkami skracał aż znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@lutecki: Teraz dopiero zobaczyłem twoją odpowiedź. Czyli nie jesteś w stanie porównać różnic? A to lipa :(
@partycja_: Aż mnie serce ukłu ło jak to przeczytałem. A tak serio to nie olałem, tylko przejżałem cały monitoring z tych 3 dni i nic tam nie ma. Czyli musiało to być wcześniej, przed świętami. Tylko weź teraz przejżyj to wszystko :-/