Wpis z mikrobloga

@Kaplanka: @jezus_cameltoe: Zgadza się bodziec musi być. Tym niemniej konar będzie płonął - i to dłużej niż byś chciał (jeśli planujesz jakiś maraton w sylwestrowa noc to się sprawdzi). Tylko uważaj z nadmiernym braniem bo można się uzależnić psychicznie i potem bez proszka będzie problem.

Znaczy ja to nie wiem wiesz. Koledzy opowiadali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Seeker z tego, co pamiętam to drąg potrafi stać kilka godzin, ale po przedawkowaniu. Nie mam beniz, jak to działa wiem tylko z farmakologii. Ile w tym praktycznej prawdy nie wiem, w teorii jest jak napisałam.
  • Odpowiedz
@Kaplanka: Zgadza się. Trzeba też z dawka uważać. Najmniejsza to bodaj 25mg ale na sporą część ludzi nie działa nic poniżej 100mg. Najlepiej zrobić testy wcześniej bo czasem się okazuje, że faktycznie działa tylko 100mg ale mam cała paletę skutków ubocznych typu mdłości, zawroty głowy etc.
  • Odpowiedz
@Kaplanka: To by się zgadzało z doświadczeniami kolegów po całonocnych harcach. Te małe dawki raczej nie działają skutecznie. Tylko jak jakiś Mirek będzie chciał testować to ostrożnie że by pikawa nie siadła.
  • Odpowiedz
Tylko uważaj z nadmiernym braniem bo można się uzależnić psychicznie i potem bez proszka będzie problem.


@Seeker: nie nie, spokojnie chcę kiedyś tylko wypróbować z czystej ciekawości, ewentualnie jak będę miał kiedyś żonę na jej urodziny, he he ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: Kup sobie w pierwszej lepszej aptece Mensil, Maxigra Go czy coś jeszcze innego co ma substancję czynną sildenafil. W dawce 25 mg masz to bez recepty, dawki 50 i 100 mg są na receptę.
  • Odpowiedz
Kup sobie w pierwszej lepszej aptece Mensil


@cabis: użyłem wczoraj(ale stracha miałem po przeczytaniu ulotki), słaby efekt - tylko nieco wzmocniło erekcję ale bez szału. Dzisiaj natomiast do połowy dnia lekki ból głowy. Mam jeszcze 3 tabletki, użyję kiedyś bo wyrzucać szkoda.
  • Odpowiedz