Wpis z mikrobloga

Mirki co sądzicie o braniu tabsów przez drugą połówkę?
Zerwałem na dzień przed wigilią ze swoim (byłym) różowym bo dowiedziałem się że wzięła jakąś ekstazę...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@umpalumpaa: Jeśli jednorazowo wzięłaby (tzn. nie nakrywałbym ją na tym częściej niż raz na kilka miesięcy) i nie o------------y nic grubego to bym darował. Natomiast raczej nie akceptowałbym jeśli dziewczyna nie wyobrażałaby sobie imprezy bez dragów.

Jak byłem młodszy uważałem, że można zażywać w sposób rozsądny, teraz jestem zdania, że miłośnik każdej u----i prędzej, czy później trochę traci nad tym kontrolę.
  • Odpowiedz
@r4do5: no właśnie jeśli jest podatna na rzecz taką jak leki przeciwbólowe to imho łatwo mogłaby się również uzależnić od zwykłych tabsów, stąd też moja decyzja
  • Odpowiedz
@umpalumpaa: Jeśli leki przeciwbólowe faktycznie byłyby potrzebne to ok. Sam na własną rękę nigdy nie biorę leków przeciwbólowych, a jak lekarz mi przepiszę to biorę tyle ile czuję, że potrzeba (przeważnie znacznie mniej i krócej niż zalecenie).

Z drugiej strony należy pamiętać, że z 1/3 Polaków to lekomanii, łykają pigułki na wszystko co się da. W liceum miałem takiego kolegę co n---------ł leki przeciwbólowe codziennie (zapewne bez żadnych wskazań medycznych),
  • Odpowiedz