Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Chyba zachorowałem na OP5T (,) Nawiązując do tego wpisu, niestety, ale dzisiaj rozlała się część wyświetlacza i nie mam zastępczego telefonu, z którym bym mógł normalnie "funkcjonować" (została tylko lumia i stary gruz z androidem). No i teraz nie wiem co robić. Najchętniej bym zaczekał z miesiąc i kupił OP5T ze zniżką studencką. Na ten czas bym kupił jakiegoś taniego chińczyka na OLX, żeby mieć jakiś telefon, który ogarnie kilka włączonych aplikacji. Ewentualnie jest druga opcja, która mi bardziej odpowiada, bo nie nadwyrężyłbym budżetu - zakup telefonu na Allegro z ratami 0%. Co prawda sam telefon by wyszedł sporo drożej, niż zakup prosto ze strony OnePlusa, ale nie musiałbym kupować jakiegoś telefonu zastępczego. Więc sumarycznie wyszłoby podobnie.
No i teraz pytanie - warto brać OP5T z Allegro, np. z tej aukcji?
Ewentualnie może polecicie jakieś inne telefony z dużym ekranem i możliwe małymi ramkami, najlepiej w proporcji 18:9?
#oneplus #allegro
  • 22
  • Odpowiedz
@ogtf: Tak. Oczywiście mam hajs, by zapłacić od razu za telefon, ale wolę coś tam zostawić na wszelki wypadek (np. gdyby coś się stało w samochodzie). Zawsze trzymam na zwykłym koncie te kilka tysięcy na czarną godzinę. Po prostu raty 0% w tej chwili bardziej mi odpowiadają. Tylko zastanawiam się jak wygląda kwestia gwarancji, jeśli kupiłbym telefon na Allegro.
@Swiper: @DeathName: no to i tak się pewnie bym nie
  • Odpowiedz
@Frexor oczywiście, że dasz radę. Ja od momentu decyzji kupna ogarnalem wszystko w 15 minut razem z płatnością Revolutem. Co do tej aukcji, nie ma napisane skąd idzie przesyłka wiec trzeba się spodziewać VATu jak idzie z HK. Do tego OP daje raczej (100% pewności nie mam, ale na pewno tak jest przy kupowaniu na Gearbest) gwarancję swoją tylko jak kupujesz u nich na stronie, tak to będziesz miał gwarancję sprzedawcy. Rozumiem
  • Odpowiedz
@DeathName: No dobra, dzięki! W takim razie będzie ciężka noc, muszę się poważnie nad tym zastanowić. Faktycznie ten sprzedawca na Allegro wydaje się podejrzany, więc sobie odpuszczę.
  • Odpowiedz
@Frexor przechodziłem przez coś podobnego, zastanawialem sie czy warto zmieniać S7 edge. Teraz nie żałuję ( ͡ ͜ʖ ͡). W razie czego wołaj, postaram się jakoś pomóc!
  • Odpowiedz
@Frexor: dodam tylko, że w oficjalnym sklepie w razie małych defektów typu walnięte pixele (u mnie kilka było zawsze białych) znalezionych do 2 tygodni po odbiorze, załatwiają szybko wymianę (ja jestem w trakcie) bez zabawy w naprawy albo do wyboru też zwrot kasy (nawet bez podania przyczyny, choćby jakby się nie podobał jakimś cudem ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Imho warto, bo za ~1882zł masz mocnego flagowca z
  • Odpowiedz
@szymko1995: Kusicie niesamowicie ( ͡ ͜ʖ ͡) Karty walutowe mam, więc z tym nie ma problemu. No cóż, chyba szykuje się dobre wejście w nowy rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Frexor Kupuj bezpośrednio przez stronę Oneplusa. Jeśli telefon mają na stanie to będzie u ciebie w max 3 dni. Zniżka studencka + revolut i wychodzi naprawdę fajna cena za super sprzęt.
  • Odpowiedz
@Frexor: Nie tylko bajer, ale działa dodatkowo dobrze i jest (całkiem) bezpieczne - próbowali oszukać kartką/tabletem i ciężko, czyli poziom ipX mimo braku wyświetlanych kropek. Na którymś z nowszych Samsungów Szafa poradził sobie z oszukaniem tego, więc nie mają się czego wstydzić. Palec zostanie tylko do nocnego odblokowania i do dostępu/potwierdzeń w aplikacjach bankowych.

@HDMI: U mnie z tym może być problem, bo mam smartfon na kratce wentylacji, zobaczę jak
  • Odpowiedz
@szymko1995: @HDMI: W obecnym telefonie również mam czytnik linii papilarnych z tyłu i gdy wsiadam do samochodu, to czasami muszę wyłączać blokadę ekranu, ewentualnie włączam opcję, by ekran ciągle był włączony. Nie zawsze się używa nawigacji, a czasami chcę po prostu włączyć jakąś piosenkę w Spotify. Ewentualnie ogarnę jakąś aplikację do automatyzacji, np. gdy telefon połączy się z bluetooth samochodu, to wyłączy się blokada ekranu.
Mój bank ma w dupie
  • Odpowiedz