Wpis z mikrobloga

@spokens No niestety, taka jest cena za brak konieczności polegania na Matce Boskiej Bezvatowskiej. W połowie stycznia pewnie paczkę dostaniesz, ja też czekam tyle że moją wysłali dopiero 07.12 więc liczę że do końca stycznia dotrze
@Dave987654321: liczyłem, że koniec grudnia początek stycznia dostanę, ale faktycznie trzeba założyć, że to będzie połowa stycznia i sie pozytywnie zaskoczyć, a nie codziennie odswieżać alipaczkę z nadzieją, że się ruszyło :)
@spokens: I tak będziesz, ja tak robiłem przez ostatnie 1,5 miesiąca xD
Tak szczerze to zamówiłem dwa egzemplarze Mi6, jeden 64 GB a drugi 128 (był tańszy) i liczyłem na to że ten pierwszy przed świętami pójdzie na handel a drugi dotrze jakoś przed Nowym Rokiem i też będzie fajnie.
Taki #!$%@?.
@spokens: Byłem święcie przekonany że też zamówiłem wersję ceramiczną, ale okazało się że źle kliknąłem i przyjdzie zwykła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No ale trudno, i tak bym go nosił w etui, najważniejsze jest to że będzie dużo całkiem szybkiej pamięci i wreszcie nie będzie mi ubijało ciągle procesów. A na brak minijacka mam rozwiązanie więc też mnie to nie boli