Wpis z mikrobloga

Chciałbym sporadycznie pograć na telefonie w Hearthstone. Do wyboru Redmi 4A (2/32) oraz 4x (3/32).

Czytałem, że przy 2GB Ram na telefonie ta gra potrafi trochę pomyśleć, ale do 4x musiałbym dopłacić 150zł co mi się nie widzi, ale z bólem serca jestem w stanie to zrobić.

Czy warto dopłacić? Będzie duża różnica jakości? (Przesiadka z LG L90, który by mi kompletnie wystarczył gdyby nie 1GB RAM i 8GB ROM

#hearthstone #xiaomi #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
@silence333: Uważam że powinieneś dopłacić do 4x, między tymi telefonami jest spora różnica, i możesz się później gryźć. 4a to najtańszy telefon od xiaomi
  • Odpowiedz
@silence333: dopłata do 4x to nie tylko RAM ale też lepsza bateria, procesor, obudowa czy czytnik linii papilarnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Jakbyś chciał brać z Polski to się możesz u nas porozglądać.
  • Odpowiedz
@silence333: Ja na Redmi 3 2-16 muszę chwilkę poczekać aż apka się odpali, jednak później można śmigać na spokojnie. Większym bólem jest waga apki, bo zajmuje 4GB i niewiele na telefonie wolnego miejsca pozostaje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jednak na tą chwilę lepszą opcją byłoby dołożyć, żeby mieć chociaż te 3GB ramu, bo za rok 2 GB może być trochę mało.
  • Odpowiedz