Wpis z mikrobloga

Już oficjalnie stałem się kolejnym posiadaczem Switcha co powoduje, że dołączam do teamu #1080pjestpasse oraz #grafikasienieliczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie mając w domu porządny komputer (kilkuletni ale z zapasem mocy) szukałem konsoli która zaproponuje mi coś nowego i ciekawego dlatego padło na zabawkę Niny. Czy jestem zadowolony? Pograliśmy wczoraj z różowym w Mariana i dawno tak dobrze przy coopie się nie bawiłem. Póki co zostaje męczenie Mariana, później w planach zakup Zeldy, Tiny Metal, Mario Cart oraz Just Dance i 12 Switch na imprezy. Tak więc klasycznie "hej załoga" i widzimy się na którymś leniwym poniedziałku.
#nintendoswitch #nintendo #marioodyssey
Pobierz krolikwielepiej - Już oficjalnie stałem się kolejnym posiadaczem Switcha co powoduje,...
źródło: comment_ISEYi2ThlHDs6pTntjrBu3vHOa2yfFQ0.jpg
  • 14
@krolik_wie_lepiej: wydaje mi się, że pojawienie się netflixa to tylko kwestia czasu ;)
w US już jest apka hulu a w Japonii niconico, więc podejrzewam, że kolejne tez się pojawią

aczkolwiek ja osobiście nie odczuwam ich braku ;)
@krolik_wie_lepiej: Różnie to bywa, nie jestem zwolennikiem rygorystycznych regulaminów. Jak na razie tylko dwie osoby dostały bana, agresywny sebix i jakiś gimbus który nic nie grał tylko szkalował papieża. Discord ma jednak tą przewagę nad grupami Facebookowymi, że możesz wyciszyć kanały tematyczne które cię nie interesują i nie będziesz dostawał z nich powiadomień. Możesz też wyciszyć go całkowicie i wchodzić tylko jak będziesz szukał kompanów do gry albo miał jakieś pytanie.