Wpis z mikrobloga

Najgorzej wydane pieniądze w moim życiu to Forza Horizon 3 na PC. Gra w wersji demo nie stwarzała żadnych problemów, więc skusiłem się i postanowiłem kupić. No i po raz pierwszy na moim komputerze zobaczyłem blue screeny, jakieś zwiechy i wywalanie do pulpitu. Miał ktoś podobnie? Gram na gtx1070 i i5 6600K #forzahorizon3 #forza #gry i może #pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kundzio1500: Ja też kupiłem niedawno FH3 i mam odmienne zdanie bo gra jest rewelacyjna. Crashe do pulpitu fakt, czasem się zdarzają, ale to nie jest dla mnie powód do takiej opinii. Pomaga też reset ustawień gry. Blue screenów i zwiech nie miałem.
  • Odpowiedz
@kysko: przeciez nie ma cracka, a jak chcesz zcrackowana wersje to musisz sciagnac downgradnieta wersje bez optymalizacji jak gowniane demo no i masy aut tez nie bedzie
  • Odpowiedz
@Kundzio1500:
obniż ustawienia geometrii do średnich, tekstury otoczenia do średnich, powyłączaj steamy/originy i inny syf co działa w tle, wyłącz xbox dvr i game mode w opcjach Windowsa, i poszukaj które sterowniki do forzy dobrze działają. z fh3 jest tak, że co któraś wersja sterowników crashuje gierke. miałem tak na starszych sterownikach radeona (rx 480), po update do najnowszych 0 crashy.
  • Odpowiedz