Wpis z mikrobloga

@medykydem: jeden z lepszych filmów jakie widziałem w życiu
a trochę filmów widziałem i choć zdarzały się gorsze i lepsze tytułu to rzadko zdarza się coś takiego o czym się myśli przez następne 2 tygodnie

jak tylko mogę to wracam, a właśnie jak ktoś już wspomniał ostatnio dodali to na Netfliksie
  • Odpowiedz
@LubieArbuzy: to jest takie złożone, że nie wiem czy da się to jakoś prosto wytłumaczyć. Wybraniec miał ponieść ludzi i dać im nadzieję. Zauważ, że w Neo nie wierzyła masa ludzi, nawet do końca. A Smith "przejmował" ludzi, żeby zrobili coś w co sam wierzył. Koniec końców poświęcił się, żeby ludzie i maszyny się zjednoczyli, choć sam o tym nie wiedział. Architekt i Wyrocznia co jakiś czas robili taką "symulacje". Żeby
  • Odpowiedz
jeden z lepszych filmów jakie widziałem w życiu

a trochę filmów widziałem i choć zdarzały się gorsze i lepsze tytułu to rzadko zdarza się coś takiego o czym się myśli przez następne 2 tygodnie


@seeksoul: Piszesz tak tylko i wyłącznie dlatego, że nie widziałeś "Sum Tak Zwany Olimpijczyk". To dopiero kino!
  • Odpowiedz
  • 2
@LubieArbuzy Co do Wybrańca, proroctwa mówiły o trzech warunkach:
a) Narodzi się wewnątrz Matrixa;
b) Będzie miał możliwoś zmieniania symulacji według własnej woli;
c) Zakończy wojnę między ludźmi i maszynami.

Jeśli zastanowić się nad tym głębiej, Neo nie spełnił żadnego z powyższych, gdyż:
a) Nie narodził się w Matrixie, technicznie rzecz biorąc, ale, podobnie jak inni ludzie, w "bańce" w realnym świecie i natychmiast został podpięty do symulacji.
b) Nie był w
  • Odpowiedz
  • 0
@medykydem wg mnie pierwsza czesc miazdzy system. Sciezke dzwiekowa potrafie katowac do dzisiaj, a Lunatic Calm niszczy. Pozniej animatrix byl GENIALNY, swietne uzupelnienie i fantastyczne animacje. 2ka i 3ka juz mnie tak nie porwaly.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dymass Animatrix jest super. Idealne uzupełnienie tego co było w filmach. Wszystko w Matrix było rewelacyjne. Soundtrack, efekty, fabuła, gra aktorska.... Matrix to jest film, którego się nie zapomina!
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: @KbtY: Trinity usłyszała od wyroczni że ten którego pokocha zostanie wybrańcem i wtedy kiedy pocałowała Neo on tym wybrańcem został - tak jakby odrodził się będąc w matrixie, dodatkowo mógł kształtować swiat wokół - przykład niewidzialna ściana dla naboi
  • Odpowiedz
@adamopol: jest cała trylogia :D parę miesięcy temu odświeżałem sobie całość (a przy tym pokazywałem swojej różowej, jako że nigdy nie oglądała wtf) i coś czuję, że znów (dziś) odpalę, bo chodzi za mną Matrix od paru tygodni ...
  • Odpowiedz