Wpis z mikrobloga

Zrobiłem obejście, teraz pociągi węglowe nie kolidują z ruchem pasażerskim szczególnie jeśli mowa o stacji Susz Dolne Dolina i wjeżdżają bezpośrednio na węzeł wejściowy i magistrale towarową oraz na górce jest teraz równy teren a nie tak jak wcześniej. W sumie można powiedzieć że tu jest kilka poziomów torów( ͡° ͜ʖ ͡°)

#openttd #gry
Pobierz sylwke3100 - Zrobiłem obejście, teraz pociągi węglowe nie kolidują z ruchem pasażersk...
źródło: comment_z0B4RTIIWOVs4bsSnMyZo7XBtTTOuSH9.jpg
  • 5
@wodzu_91: @sylwke3100: wkuwriało mnie ottd bo pociągi nie mają konkurencji z innym transportem :/ Stawiasz tory i są, bez czekania, bez zezwoleń, bez ograniczeń. Bez sensu.
No chyba, że są takie scenariusze, że kolej jest ograniczona do poziomu rzeczywistego, gdzie trzeba łączyć wiele metod transportu?
@wodzu_91: @sylwke3100: wkuwriało mnie ottd bo pociągi nie mają konkurencji z innym transportem :/ Stawiasz tory i są, bez czekania, bez zezwoleń, bez ograniczeń. Bez sensu.


@jos: Tu się nie opłaca łączyć wielu środków transportu ale utrudnienie przychodzi w późniejszych fazach kiedy miasta sie rozrastają i bez łapówek/budowy drzewek i czekana na zmianę zdania przez miasta się nic nie da zbudować.