Wpis z mikrobloga

oczywiscie komentuja tylko typowe polaki niewolniki, ktos cie opluje a ty ta sline zlizesz I jeszcze podziekujesz ze smaczna co ? bo za darmo oczywiscie, 0 szacunku do siebie ale nie dziwie sie , wychowani pewnie w jakies patologicznej rodzinie to nie ma cie zdrowego podejscia do zycia, tylko dlatego ze cos jest za darmo nie oznacza automatycznie ze masz to chwalic pod niebiosa, w pracy tez tak dajesz sie ruchac? pracujesz nadgodzinny za darmo I chwalisz prace pod niebiosa,, bo przeciez pracodawca '' wylozyl 500 tys zlotych zeby postawic ten zaklad pracy prawda'' nie powinniens narzekac Nygusie, a pewnie jednak w pracy dupa codziennie boli, ach te polaki slugusy I ich podwojne standardy, z takimi jak wy dwoje to wogole szkoda polemizowac, mozg wyprany, idz dziekuj kazdemu kto cie w #!$%@? robi zamiast marnowac moj czas I odpisywac na moja recenzje, nie podoba ci sie to spier......, mamy wolnosc mowy I moge pisac jakie recenzje chce a to ze nie zgadza sie to z twoja niewolnicza ideologia swiata, to juz nie moj problem, dzieki takim jak wy polska jest w takiej dupie jak jest, bo zamiast wstac I walczyc o swoje, to wy lizecie buty kazdemu kto was w tylek rucha, no bo przeciez za darmo..... idz ty gimnazjalisto z tymi swoim podejsciem do zycia zrujnowac swiat swojej rodzinie a nie zawracaj mi dupy jak nie jestes obiektywny, nie mam zamiaru juz odpisywac takim niewolnikom jak kartoflarzu. elo.
  • 4