Wpis z mikrobloga

Zawsze gdy widzę w filmie postać heteroseksualisty/heteroseksualistki to sobie odpuszczam.

Wy też tak robicie?

  • 46
  • Odpowiedz
@artpop: Nie, bo ludzie są równi niezależnie od orientacji. Brzydzą mnie osoby dyskryminujące różne orientacje seksualne, to obrzydliwe, żyjemy w XXI wieku.
  • Odpowiedz
@artpop Gdy widzę wątki heteroseksualne w filmie to od razu wiadomo, że nie chodzi o fabułę, tylko by by pokazać w co lubią wsadzać penisy ci heteroseksualiści :/ Gdyby byli normalni to nawet byś się nie dowiedziałam, ale to że są hetero trzeba podkreślać na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@artpop: szczerze mowiac jakiekolwiek watki milosne w filmach sa tak masakrycznie plytkie, ze odpuszczam sobie film przy nich.

Przydalby sie jakis porzadny film (ktory by ofc osiagnal sukces), ktory przy okazji edukuje ludzi nt. problemow osob LGBT ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bo nikt nie rozumie... przynajmniej nie w Polsce.
  • Odpowiedz
@artpop: Najgorsze są heteroseksualne pary trzymające się za rękę, albo co jeszcze gorsze całujące się w miejscu publicznym. Czy oni naprawdę muszą obnosić się ze swoją orientacją, jestem pewny że, robią to specjalnie na złość.
  • Odpowiedz
Widzę że dalej się nakręcacie, bo ośmieliłem się nie oglądać gejów w filmach xd

Nawet nie wiecie jak wasze zachowanie jest żałosne, takie tupanie nóżką bo coś jest nie po waszej myśli.
  • Odpowiedz
@artpop: Rozumiem o co chodzi, ale jednak czasem wątki homoseksualne są na siłę wplecione do serialu i kompletnie niepotrzebne. Nie przeszkadza mi to w oglądaniu, ale jednak muszę przyznać trochę racji osobom, które się tego czepiają. W takim Six Feet Under główny bohater był homoseksualistą, ale ten wątek był sensowny i miał duży wpływ na serial i jakoś w kwestii tego serialu nie widziałem żeby ktoś się czepiał, że wplatają
  • Odpowiedz