Wpis z mikrobloga

Grupa kilkudziesięciu Obywateli RP robi protest w Wigilię przed Pałacem Prezydenckim. #!$%@?, czy można jeszcze niżej upaść? xD Napisałbym coś że w ten sposób to tylko poprawiają notowania PiS, ale zaraz zostanę zwyzywany, że przecież hurr durr dobrze robią, tak trzeba. Szkoda strzepić języka, naprawdę, jeśli ktoś uważa że w takie dni należy prowadzić agitacje wyborcze zamiast ochłonąć wraz z rodziną. Chorzy ludzie z nienawiści.
#polityka #bekazlewactwa #bekazkod #4konserwy #neuropa #oswiadczenie #heheszki
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chanelzeg: Oki. To poproszę pięć. Zresztą #!$%@? i tak nie bedziesz szukał. Czy Ci sie to podoba czy nie to ostatnie akcje ORP dają pisowi paliwo do propagandy. Wystarczy robic protesty na spokojnie i z głową. Tak jak w wakacje. Temtego glosu nie dalo sie uciszyc i nawet Prezydent zauwazyl ze to nie kolejne piętnaste skowyty o koncu demokracji
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: To są z w większości starsi ludzie, może nie są piękni, może nie są bardzo wygadani, niektórzy są infantylni, może nawet jest wśród nich kilku oszołomów, ale czym są tak błahe zarzuty wobec bolszewizmu, który robi PiS robi? Znajdź chłopie umiar. Zdajesz sobie sprawę, że PiS i tak znajdzie jakiś powód by skrytykować tych ludzi? A w TVP zrobią seans nienawiści. Nawet jakby wszyscy byli idealni i zachowywali się
  • Odpowiedz
@chanelzeg: To nie są błahe zarzuty bo grozby o lamaniu rąk i goleniu na lyso są karalne. Nie dla pisu ale tez nie dla ORP. Nikt normalny nie będzie stał z agresorami rzucającymi jajkami w rządową limuzyne. Pomijam alimenciarza i goscia handlującego kobietami(ten z helikopterem na głowie)
A juz ten tekst w SRODKU ZGROMADZENIA ORP o goleniu na łyso i to bez absolutnie zadnej reakcji innych uczestnikow pokazuje, ze to
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: Ja nie powiedziałem, że popieram takie zachowanie. Wystarczy się od tego typu zachowań raz jasno odciąć i tyle. PiS nagradza osoby, które mówią, że tzreba wieszać osoby z opozycji i nie zauważyłem by było chociaż 1/100 tego zamieszania co z tymi ludzmi. Ba, PiS nagradza takie osoby i jakoś nie wzbudziło to jakiejkolwiek reakcji z twojej strony.
http://pikio.pl/chciala-wieszac-tuska-dostala-intratna-fuche-u-pisowskiego-ministra/

Jeżeli opozycja będzie krytykować sama siebie przy każdej okazji a PiS
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Brednie. Nie toleruje nawolywan do wieszania oraz golenia na łyso i dotyczy to kazdej strony politycznego konfliktu. A juz sugerowanie, ze niby patrze na pis pobłazliwie na tej płaszczyznie...no obrazasz mnie człowieku. Juz pomijam imbecylską retoryke. "inni tez tak robią więc ja moge"
Problem w tym, ze nikt sie od nikogo nie odcina. Czemu nie zerwano kontaktow z Mazgułą po wypowiedzi o stanie wojennym? Czemu nie wylapali z tłumu
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: W tłum może wejśc każdy i krzyczeć i opozycja nie ma na to wpływu, mogą być prowokatorzy i zwykłe oszołomy. Zwykły człowiek niewiele może tutaj zrobić, od tego są służby. Na to kto jest radnym czy innym działaczem PiSu partia ma wpływ i PiS nic nie robi takim ludziom mimo, że ci nawołują do zabijania Tuska i golenia na łyso posłów opozycji, jak ten prymityw z tłumu pod sejmem
  • Odpowiedz
Chorzy ludzie z nienawiści.


@Scorbix16: Życzę na święta i nowy rok spokoju, zdrowia i ochłonięcia.

Czemu nie zerwano kontaktow z Mazgułą po wypowiedzi o stanie
  • Odpowiedz