Wpis z mikrobloga

Wykopowicze zgodnie ze wpisem wołam wszystkich plusujących. Opowiadajcie, jak mija Wam ten wigilijny dzień. Już po wiecierzy? Do tych co idą na północkową, pamiętajcie aby nie pić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Raz jeszcze, Wesołych Świąt!
#swieta #wigilia
FHA96 - Wykopowicze zgodnie ze wpisem wołam wszystkich plusujących. Opowiadajcie, jak...

źródło: comment_OzOn36x5qkYNxW2bW7QOeTzDtHAy7VOD.jpg

Pobierz

Wybieracie się na pasterkę?

  • Tak 28.1% (178)
  • Nie 71.9% (456)

Oddanych głosów: 634

  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FHA96: zjadłem chyba ze 100 pierogów i zapiłem barszczem, nie mogę się ruszać ale było warto ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@FHA96 No ja już dawno po kolacji, w sumie nie byłam głodna, zjadłam tylko zupke i ciacho, a teraz leżę z moim najukochańszym niebieskim i niedługo szykujemy się na pierwszą wspólną pasterke ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
No ja już dawno po kolacji, w sumie nie byłam głodna, zjadłam tylko zupke i ciacho, a teraz leżę z moim najukochańszym niebieskim i niedługo szykujemy się na pierwszą wspólną pasterke ()


@cytmirka fajnie mieć drugą połówkę ().
  • Odpowiedz
@FHA96 Zaczęliśmy chwilę po tym jak przyjechali dziadkowie, czyli trochę po godzinie 16. Po śledziach i barszczu z uszkami przyszła pora na prezenty. Potem pierogi, karp w galarecie, ciasta, kawa i tak to leci. No i naturalnie do ryb serwowana jest wódeczka. Wesołych świąt Mirki i Mirabelki ()
  • Odpowiedz
@FHA96: Wigilia bardzo udana, zaladowalem sie pod korek ((oo)) potem wizyta u dziadkow, ktorzy mieszkaja obok. Pasterka juz odbyta ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Teraz siedzimy z rozowa ogladamy Kevina i popijamy lodowatego Jagermeistera.
  • Odpowiedz
@FHA96 po wieczerzy, prezenty odbyte.

Spędzam święta u rodziców, ciąg dalszy sagi "Matka z ojcem się żrą". Oczywiście dzisiaj gra pozorów, że wszystko jest w porządku, więc unikają siebie nawzajem, chociaż też im nie do końca wychodzi, bo przy dzieleniu opłatkiem matka patrzyła na ojca wzrokiem jakby go miała zabić. Wcześniej w rozmowie ze mną ojciec powiedział "nic mnie już nie cieszy". Siostra z dzieckiem nie pojawiła się na wigilii, bo skłócona jest z rodzicami i nie chce widzieć ich na oczy, ani żeby oni widzieli się z wnuczką.
Przy stole oczywiście pozory cudownej rodzinnej atmosfery i tylko brat z bratową jedynymi ludźmi, z którymi można normalnie porozmawiać.

Różowy jest u swoich rodziców jak co roku, a ja mam dojechać jutro rano, przy okazji chciałem dopilnować czy po wyjściu gości rodzice się nie pozabijają. Poszli spać i jest spokój, więc pomyślałem, że może zrobię niespodziankę i przyjadę już dziś wieczorem, ale różowa chyba strzeliła jakiegoś focha z dupy. Napisałem jej krótkie życzenia przed wieczerzą, jak co roku sobie składamy, a w tym roku dostałem tylko suche "dzięki", które jest zupełnie nie w jej stylu. Po kolacji napisałem jak tam po wigilii i przy okazji miałem zamiar uprzedzić, że wpadnę, ale nie odpisała na 2 smsy, chociaż od razu odczytała. Naprawdę nie mam ochoty na głupie gierki, domyślanie się skąd ten foch i poczuwanie się do winy za jej imaginacje, więc #!$%@? - zostaję u rodziców, gram w gierki i zobaczymy co jutro
  • Odpowiedz
@FHA96: Było wspaniale. Praca 80% czasu za granicą, więc bardzo doceniam wspólną wigilię. Bardzo się wzruszyłem.
Słuchaliśmy kolęd. Brat grał na gitarze. Potem oglądaliśmy Żywot Briana.
  • Odpowiedz
@FHA96: A dobrze, małym gronie spędzamy czas i w sumie to widzimy się co tydzień więc, taka prawie zwykła niedziela, tylko z kolędami i Kevinem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FHA96 A dzięki, pojedli wszyscy, każdy zadowolony, mimo że nie było jakoś hucznie i obficie to z uśmiechem się posiedziało razem w tej atmoferze. W tym roku pogodę srogo #!$%@?ło, bo nawet 13 na plusie było. Wesołych świąt wszystkim mirkującym.
  • Odpowiedz