Wpis z mikrobloga

@epi dobrze że nie jestem cebulakiem, mógłbym się poczuć obrażony. Dla mnie to bez różnicy, Lepin, LEGO. Nie wiem dlaczego stwierdzasz że skoro ktoś nie ma kasy to jest cebulakiem, no ale chyba tu cię boli albo jakiś kompleks.
Każdy ma swoje racje, dla ciebie to problem, dla mnie nie.
  • Odpowiedz
Nie wiem dlaczego stwierdzasz że skoro ktoś nie ma kasy to jest cebulakiem


@pawel_bo: nigdzie tak nie stwierdziłem ;)

ludzie bez kasy i cebulaki to dwie różne grupy


Każdy ma swoje racje, dla ciebie to problem, dla mnie nie.


@pawel_bo: Ja po prostu staram się postępować słusznie.
Wspieranie firmy, która nie postepuje słusznie, nie jest słuszne.
Proste i logiczne ;)

edit: aha, no i brak kasy nijak nie usprawiedliwia złego
  • Odpowiedz
Nie dziwi mnie, że cebulaki chwalą Lepin i podobne chińskie firmy, bo ich istnienie jest im na rękę. Nie mają dość kasy i rigczu by kupić oryginalny produkt.
@epi

O tam wyżej napisałeś ;)
  • Odpowiedz
@paprok: odnosnie tej wygranej sprawy. Dotyczy to opakowania. Mają zmienić opakowanie i tyle.
@epi: kupuje podróbki bo są 3x tańsze kosztem wystepujących defektów na klockach / braku klocków.
@pawel_bo: czyli kupowanie tego co uznajesz za poprawne określa człowieka? :) słabo troszke. Mi wszystko jedno czy chodzisz w butach za 20 zł czy za 2000 zł. To samo z autami cieszy cię tico to nim jeździsz i tyle. Nie oceniam.
  • Odpowiedz
@Strzalka: nie mam dziś ochoty na dyskusję na ten temat. ja jak również bardzo dużo innych ludzi, uważam że kupowanie #!$%@? jest złe. i żadna ilość argumentów mnie nie przekona że jest inaczej. chcesz? to sobie kupuj. ale ja to będę zawsze potępiał. zawsze. bo to jest finansowanie złodziejstwa. EOT i Wesołych Świąt.
  • Odpowiedz
czyli kupowanie tego co uznajesz za poprawne określa człowieka? :) słabo troszke


@Strzalka: chyba nie do końca zrozumiałeś ;)

Mi wszystko jedno czy chodzisz w butach za 20 zł czy za 2000 zł.


@Strzalka: mi również, pod warunkiem, że te za 20 nie są chamską podróbą tych drugich

To samo z autami cieszy cię tico to nim jeździsz i tyle


@Strzalka: zgadza się, bo tico tez nie jest podróbą
  • Odpowiedz
@Strzalka: Przychodzi mi na myśl taki mój znajomy z roku na studiach dawno temu. Jego zdaniem niektóre produkty w sklepie były zwyczajnie za drogie. Więc umawiał się ze złodziejami - ci wynosili ze sklepu produkty zgodnie z zamówieniem i sprzedawali mu za pół ceny. Lepin jest właśnie takim łepkiem co kradnie ze sklepu i sprzedaje za pół ceny - a ty ziomkiem który to kupuje. Rączki czyste i portfel pełny, żyć
  • Odpowiedz