Wpis z mikrobloga

Tl;dr: chciałbym kupić i grać w Talos Principle, ale się nie da bo wiesza się co kilka minut, a "dema" na których można by testować ustawienia graficzne to zawirusowany syf.

Wersja pełna

Problem mam. Kupiłem #talosprinciple + dlc na #steam, niestety po max 5min gry zawiesza się na amen. Dwugodzinny limit steama wykorzystałem na kombinacje z ustawieniami (32+64bity razy 4 silniki graficzne + warianty jakości), niestety bez żadnych widocznych efektów - jedyną zauważalną różnicą jest to, że w trybie dx11 gra dodatkowo się przycina na moment co ~minutę.


Zrobiłem więc refund, ale że chcę zagrać to próbuję wykorzystać "dema" do dalszych prób bez limitu czasowego, oczywiście z założeniem ponownego zakupu gdy się uda. Tu z kolei problem polega na tym, że wszystko co udało mi się znaleźć jest zawirusowanym syfem.

Zatem:
1. czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i go rozwiązał? Oczywiście wyguglałem fefdziesiąt wątków z rozmaitymi propozycjami, jednak w 2h nie zdążyłem ich zastosować, poza zmianami silników i zmniejszaniem jakości
2 jest gdzieś w internetach niezawirusowane demo lub "demo", na którym mógłbym testować bez timera odliczającego 2h do zmarnowania forsy?

Swoją drogą przy problemach technicznych limit na refundy powinien być dłuższy, bo przy ciągłych restartach większość z tych 2h zmarnowałem na oglądanie ekranów startowych i ustawień.

#gry #pomocy
  • 18
typowe dema

@beret121: no właśnie nie ma, co jest tym bardziej bez sensu, że kiedyś były :/

dobre wstawki i bez wirusów

Dzięki, patrzę. Jak znam życie to problem leży w DRM i "demo" będzie śmigać :D