Wpis z mikrobloga

Mireczki #pcmasterrace #sluchawki

jakie słuchawki będą okej do siedzenia 12-16h przed pc, na mój spory łeb? niektóre mnie uciskają i po 4h mam ich serdecznie dosyć (no elo pan beats).. póki co siedzę w dousznych, ale mój pc działa jak ratrak i nie tłumią zbyt dobrze dźwięków otoczenia. Od noszenia normalnych słuchawek z dousznymi w środku rozpierdzieliły mi się kabelki ;_;

poprzednio miałem steelseriesy i nawet pasowały, ale bardzo szybko popsuł się mikrofon, a potem jedna strona przestała działać :/
w ogóle jest jakiś sprawdzony sklep ze słuchawkami na aledrogo/w internetach? bo w co drugim chcą wcisnąć jakieś chińskie/z outletu (klikam w NOWE SŁUCHAWKI, a w opisie piszą: TOWAR UŻYWANY)
pomocy ;
_;
  • 9
@hematemesis z tekstu rozumem, że raczej słuchawki zamknięte lub dokanałowe?
Brainwavz v2 - dokanałowe, dużo gumek ( ͡º ͜ʖ͡º) + pianki(najlepsze co mnie spotkało)

Superlux Evo 2 - niby połotwarte ale w miarę dobrze tłumią, nazwa śmieszna ale też i cena w porównaniu z jakością xD
@kbryla: koniecznie zamknięte, bo pc i laptop działający na pełnych obrotach robią spory hałas.
@Jolly_Roger: bardzo daleko mi do audiofila, po prostu chciałbym wygodne słuchawki z dobrym wygłuszeniem do grania w gierki dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hematemesis: Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na te słuchawki? Do 250 zł (pewnie taniej nawet) masz super HyperX Cloudy 1, używam od roku, wyglądają jak nowe, mega wygodne w porównaniu z Superluxami które miałem wcześniej to jak niebo a ziemia xD