Wpis z mikrobloga

@artpop: I mam rozumieć, że kilku(nasto) (ile on ma, 8-12?) letni chłopak postanowił nagle przebierać się za kobietę zamiast grać w piłę? Dodatkowo rodzice pozwalają stosować mu mocny makijaż, który dla dziecka nie jest zbyt zdrowy, piorą mu mózg polityką (10-latek nie powinien mieć negatywnego zdania o politykach, żadnego zdania, bo to dziecko, do jasnej cholery), w tych jego przebraniach zapraszają go do telewizji czy innych mediów i zadają polityczne pytania?
@DywanTv: To nie jest nagle. Sam nigdy nie lubiałem grać w piłkę pomimo tego, że otrzymywalem takie prezenty, środowisko - znajomi, rodzeństwo, tata, rownież w nią grało, zero zainteresowania. Za to miałem zainteresowanie w świecie pop, aktorstwa, makijażu, wcielania się w daną postać, występy, teatr. I jak najbardziej to jest ok.
@artpop: Granie w piłę to był skrót myślowy, również tego nie lubię i nie lubiłem, chodzi mi o chłopięce zabawy. I zanim powiesz "CO TO ZNACZY CHŁOPIĘCE" to nie próbuj wmówić mi i sobie, że ucierane przez tysiące lat schematy ludzkich zachowań są złe i należy je nagle, teraz odrzucić. Zawsze pojawiały się jednostki inne, ale one nie są jednostkami normalnymi. Co nie znaczy, że są złe.

Przyjmowanie pewnych wzorców zachowań