Wpis z mikrobloga

Ruch LGBTQ powinien przemyśleć udział dzieci w swoich wydarzeniach.

"Desmond has a powerful messege for LGBTQ youth"


@Brzytwa_Ockhama: ruch LGBT dotyczy przede wszystkim dzieci i ich seksualizacji, zatem to się wyklucza. Nie moźesz liczyć nawet na jakąkolwiek refleksję.
  • Odpowiedz
@3shortwords: @Brzytwa_Ockhama: To dziecko, które jest drag queen jako hobby. Sam tak się bawiłem w tym wieku bo to lubiłem. Na szczęście coraz więcej dzieci i nastolatków nie boi się z powodu presji społeczeństwa robić tego czym się pasjonują. Deal with it.
  • Odpowiedz
@artpop: I mam rozumieć, że kilku(nasto) (ile on ma, 8-12?) letni chłopak postanowił nagle przebierać się za kobietę zamiast grać w piłę? Dodatkowo rodzice pozwalają stosować mu mocny makijaż, który dla dziecka nie jest zbyt zdrowy, piorą mu mózg polityką (10-latek nie powinien mieć negatywnego zdania o politykach, żadnego zdania, bo to dziecko, do jasnej cholery), w tych jego przebraniach zapraszają go do telewizji czy innych mediów i zadają polityczne
  • Odpowiedz
@DywanTv: To nie jest nagle. Sam nigdy nie lubiałem grać w piłkę pomimo tego, że otrzymywalem takie prezenty, środowisko - znajomi, rodzeństwo, tata, rownież w nią grało, zero zainteresowania. Za to miałem zainteresowanie w świecie pop, aktorstwa, makijażu, wcielania się w daną postać, występy, teatr. I jak najbardziej to jest ok.
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: Ale zdajesz sobie sprawę, że to tak nie działa? Dzieci same odczuwają co wolą w czasie zabawy, czują co sprawia im przyjemność, jeśli chodzi o hobby itp - niektórzy chłopcy wolą lalki, niektóre dziewczynki wolą samochody, życie nie jest czarno białe.
  • Odpowiedz
@artpop: Granie w piłę to był skrót myślowy, również tego nie lubię i nie lubiłem, chodzi mi o chłopięce zabawy. I zanim powiesz "CO TO ZNACZY CHŁOPIĘCE" to nie próbuj wmówić mi i sobie, że ucierane przez tysiące lat schematy ludzkich zachowań są złe i należy je nagle, teraz odrzucić. Zawsze pojawiały się jednostki inne, ale one nie są jednostkami normalnymi. Co nie znaczy, że są złe.

Przyjmowanie pewnych wzorców zachowań przez mężczyzn i kobiety, odgrywanie w społeczeństwie danych ról jest dobre i potrzebne, sprawdzone przez tysiące lat i pozwoliło nam się rozwinąć. To najlepsza możliwość, gdyby inna była lepsza, to zaistniałaby, natura wybiera najlepszą drogę. Zawsze.

Dodatkowo chłopcy interesujący się takimi rzeczami często ulegają zniewieścieniu, co często powoduje, że źle się czują w społeczeństwie. Trudniej im spełniać role, które są dla nich w społeczeństwie przygotowane. Oczywiście społeczeństwo może się zmieniać, coraz bardziej akceptować takie osoby, jest to mały promil, który nie wpłynie na przyrost naturalny itp. rzeczy, ale czy społeczeństwo powinno tak robić? Tego nie wiem. I Ty też
  • Odpowiedz