Wpis z mikrobloga

@Kulfoniarz: nie znam nie oceniam nie kazdy bogaty to frajer. sam mam pieniadze a trzymam z patologia i czesto udzielam im pozyczek, pomagam w miare mozliwosci spotykam sie na miescie i pije jak z normalnymi ziomkami. dla mnie nie liczy sie stan konta tylko jaka jestes osoba w co wierzysz i jakie wyznajesz zasady. czesto ci mniejsi sa lepsi od tych wiekszych tylko nikt tego nie widzi ;d
@AniolPanski: nie czytalem calego wpisu i nawet nie zamierzam zobaczylem ze wjechales na chlopaka to dodalem swoje 3 grosze :) nie pochwalam takich zachowan jak twoje i tyle kolego narazie do milego wesolych swiat zycze ;)
@AniolPanski: Zawsze chciałem mieć uchwyt na kratkę, długo szukałem a jak upolowałem to po kilku miesiącach miałem połamane kratki. Dotykasz telefonu, ten się giba, trącisz go i lipa prędzej czy później. One są zbyt delikatne. Plus z tego taki, że sobie zamontowałem takie posrebrzane ekskluzywne jak Ty masz, bo wcześniej miałem plebejskie czarne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kulfoniarz: sa rozne typy biedakow. jeden ma "zone" z dwojka placzacych dzieci w domu i nic z tym nie robi bo woli wypic z chlopakami browara pod blokiem bo tak nauczony a drugi wyjdzie z wiezienia i roboty nie znajdzie bo jest po wyroku. w takim wypadku ten 1 jest dla mnie frajerem a ten drugi niekoniecznie. rozne hisotrie zycie pisze i kazdy jest inny lepiej pomagac jak gnoic czy to
@Kulfoniarz: mlody jestes dorobisz sie jeszcze ;) grunt to probowac i obrotnym byc.
@AniolPanski #!$%@? w ciebie lachu mam bede pisal cv to bede stosowal interpunkcje o ile nie zauwazyles to pisze z toba na #!$%@? torbie nie obchodzi mnie moj image w internecie bo brylowac tu nie mam zamairu. mam swoj profil na facebooku i to mi wystarczy nara chamie ;)
edit #!$%@? edytowalem zeby skladniej bylo ;) tylko i
@Kulfoniarz: ja jestem wychowany na jego wzór i podobieństwo wiec wiesz. Nawet na zdjęciach z dzieciństwa wyglądamy identycznie. Zakola chyba też po nim odziedziczę, więc to kwestia kilku lat jak trzeba będzie się na łyso obciąć.


@MrRAWHead1: ale wychowanie nie kończy się na tym, że masz mordę i charakter jak on, bo co z tego, skoro jesteś #!$%@? i nie masz żadnych umiejętności manualnych, masz 24 lata, a doświadczenie w