Wpis z mikrobloga

Kiedyś moja świnka morska zakosiła ze stołu moją przeżutą już gumę do żucia orbit. Trochę się wystraszyłem, że się zatka czy coś i po śwince ale ona po prostu żuła ta gumę i nie połykała jej. Żuła tak z godzinę aż zwyczajnie wypluła taką zieloną (jadła dużo zielonego zawsze, jakaś trawa, mlecze). Myślę, że taka świnka nie połknie gumy bo ona tak działa, że połknie tylko rozdrobnione a guma cały czas była w jednym kawałku albo może świnki znajdują sobie coś do żucia i też po czasie wypluwają. Jak ktoś się nie boi to może sprawdzić to z tą gumą, to nie ściema. Powaga, świnka umie żuć gumę i później ją wypluwa. (no ale może nie każda a nawet i może prawie żadna :P )

#zwierzeta #swinkamorska #gumadozucia #smiesznypiesek
w.....z - Kiedyś moja świnka morska zakosiła ze stołu moją przeżutą już gumę do żucia...

źródło: comment_bOyXIazLfiDg2ELsDjhFD4DXV20NF6CA.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 12
@wrexwaz może nie namawiaj nikogo do takich głupot, co? Miałeś szczęście że twoja nie połknęła, świnki nie umieją rzuć gumy. Swoją drogą nie pomyślałeś w ciągu tej godziny żeby spróbować śwince wyjąć to z pyska?
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: nie wierzę, żeby świnki morskie robił cokolwiek, co można określić słowem "dobrze". Chyba że chodzi o śmierdzenie, piszczenie i gryzienie.

@tHoePs: a to temu bydlęciu da się otworzyć pysk tak żeby nie #!$%@?ło palca? Ja bym się nie odważył...
  • Odpowiedz
@tHoePs: Po tej akcji dawałem jej gumę regularnie i to lubiła a z filmików w necie widzę, że świnki jak i szczury i chomiki umieją żuć gumę wiec nie biadol. Poza tym połknięcie gumy przez świnkę nic jej nie zrobi, taki gryzoń potrafi czasami zeżreć nawet folię, kamień czy inne niestrawne łupiny i zwyczajnie wysra.
  • Odpowiedz
@Precypitat: moje prosiaki nigdy mnie nie ugryzly, nawet podczas zastrzykow u weta, jak im regularnie sprzatasz to nie smierdza i jak kazde zwierzeta, wydaja odglosy, jedna z moich cwierka w nocy czasem jak ptak, ogolnie zajebiste zwierzaki
  • Odpowiedz
Ze dwa razy w roku musiałem wyjeżdżać na 3 dni więc zbierałem na łące trawę jak leciało z mleczami itd. i rozkładałem na całej podłodze w pokoju + woda w miskach i karma i wypuszczałem świnki morskie z klatki by sobie biegały. Takie wakacje dla świnek choć często biegały po mieszkaniu ale jako, że wyjeżdżałem to musiałem je jakoś ogarnąć bo w klatce żeby siedziały cały czas no nie za bardzo trochę.
  • Odpowiedz
może nie namawiaj nikogo do takich głupot, co? Miałeś szczęście że twoja nie połknęła, świnki nie umieją rzuć gumy


@tHoePs: Dawaj profesjonalną opinię świniologa w temacie, jeżeli już zarzucasz kłamstwo!
  • Odpowiedz