Wpis z mikrobloga

Jako, że posiadam informacje prosto z Wall Street, głownie od wujka który jest maklerem obracający kwotami powyżej 350 000 USD i częściowo obracającego się w towarzystwie wpływowych ludzi, podzielę się z wami informacją dlaczego mieliśmy tak wielką korektę.

Otóż jeszcze przed listopadem kiedy było wiadomo, że wejdą kontrakty CME, głownie osoby takie jak: James Dimon (tak ten który tak ostro krytykuję BTC.), Alan Greenspan (tak ten odpowiedzialny za kryzys w 2008r.), Jimmy James, Fabrice Tourre na czele z Dick Fuldem stworzyli pewną 'konspiracje'
Polegała ona oczywiście na osiągnięciu jeszcze większych zysków, wszystko było zaplanowane od A do Z.

Pierwszym etapem było stworzenie kont na najbardziej istotnych giełdach, którę wpływają na kurs BTC.
Oczywiście wszystkie konta były zakładane na słupów, czyli brano byle jakiego menela, zakładano mu konto w banku, na konto zostały wpłacone duże kwoty, które póżniej lądawały na markety i służyły do 'sztucznego' zawyżania kursu. (póżniej oczywiście odwróciły one swoją rolę i służyły do pogłębiania korekty.)

Oczywiście w konspiracji było więcej osób, grubasy posiadające minimum setki BTC + dokupywane w mniej korzystnym kursie po przez konta słupów.
Ile dokładnie łącznie posiadali zebranych BTC tego nie wiem, ale szacując po wykresie można śmiało powiedzieć, że minimum 60 - 70 tysięcy (tyle wystarczy spokojnie do wywołania wielkich spadków i paniki na giełdzie.)

Kolejnym etapem miała być sponsorowana nagonka na BTC, grubasy opłacały w USA takie media jak CNN a niższe podzespoły sponsoringu docierały nawet do naszych stacji TVP, czy TVN w końcu to zachód ma 60+% udziałów w tych stacjach.
Chodziło o to, żeby wzbudzić niepokój, ludzie słysząc tego typu informacje są bardziej podatni w czasie większego spadku kliknąć SELL przed obawą, że będzie jeszcze gorzej, bo przecież w TV mówili, że ma pęknąć bańka. Tak samo opłacani 'eksperci' min. Kenneth Rogoff, prezes Tidjane Thiam, a nawet Jordan Belfort Wszyscy propagowali ten sam schemat "bądżmy czujni, nie długo spadek" takie słowa wpływają bardzo na podświadomość jak i emocje giełdowych graczy, a przecież to najwięksi wrogowie w podejmowaniu racjonalnych decyzji na giełdzie.

Zapewne jeszcze były inne etapy/pod etapy, ale żebym wszystko wiedział musiał bym sam należeć do konspiracji XD (piszę tylko to co wiem i co mogę napisać.)

Tego nie wiem, ale można domyślić się, że większość osób z konspiracji postawiło bardzo duże kwoty na kontrakty w CME na short (czyli spadek.)

No i póżniej doszliśmy już do realizacji głównego celu, czyli panika/spadek.
12-17 przy dobiciu 20K USD zaczęto wysprzedawać początkowe zapasy BTC, póżniej już było tylko z górki - tłumy podchwyciły trend spadkowy i lecieliśmy w dół.
A nasze niedżwiadki, dosyć że, że na giełdach wyszli na + bo postawili duże shorty na giełdach to tak naprawdę największy profit osiągną na kontraktach CME.

Dochodząc do meritum powiem już chyba to co każdy wie, że giełdzie od lat nic się nie zmienia, najwięcej tracą biedacy i średnia klasa, a prawdziwe zyski osiągają grube ryby XD

Pozdrawiam i życzę miłych świąt. ;)

#bitcoin #kryptowaluty
Propagidator - Jako, że posiadam informacje prosto z Wall Street, głownie od wujka kt...

źródło: comment_FO4yZTbk1OxNZL6LpuN5oB2Iuo6ba8c5.jpg

Pobierz
  • 22
@studentskyyy: Człowieku o czym Ty mówisz, kiedy mamy trend spadkowy myślisz, że sumy rzędu 1k$ są obojętne? potrafią całkowicie odwrócić trend, a ty mi mówisz, że to jest nic?

Polecam dokształcić się z analizy technicznej, bo widzę że wiedza mierna.
Gościu myśli, że jak mieliśmy hosse i pompowanie i można było zauważyć dniowe wzrosty rzędu 1k $ to równie dobrze przy trendzie spadkowym i panice giełdowej taki wzrost to coś zwyczajnego.