Wpis z mikrobloga

Po 3 latach moją myszkę #!$%@? strzelił i muszę się rozglądnąć za nową, zepsuty model to CM Storm Alcor, bardzo lubiłem jej budowę dlatego przy wyborze nowej myszki chciałbym brać pod uwagę podobne kształty. Np. taki Zowie FK1 zupełnie trafił w mój gust. Tryharduję w #csgo dlatego jestem w stanie wydac na myszkę ponad 200zł dla lepszego sensoru. Jakieś propozycje?
#pytanie #komputery
  • 14
@wesol4: Też używam FK2 i imo wcale nie jest dobra XD Gdyby nie kształt zbliżony do Kany v2 (której SteelSeries już nie produkuje) to wybrałbym coś zupełnie innego. Prawie 300 zł za myszkę z PMW3310 (i w sumie jeszcze scrolla bym wymienil, ale to raczej standard w myszkach Zowie) to jest dramat

@Norev: Może ma dobry sensor ale jeśli mogę mieć lepszy to trzeba spróbować :). Nie chcę też kupować tej samej myszki drugi raz.

A co do FK2 to raczej odpada gdyż z tego co widzę to nie różni się zbytnio kształtem od FK1 która mi nie podeszła. Zowie ma jednak szeroką gamę swoich produktów i być może wybiorę inną mychę z tej marki.
@Dionizy_Zlotopolski: FK2 to po prostu mniejsze FK1 xd BTW we wpisie jest "Np. taki Zowie FK1 zupełnie trafił w mój gust", rozumiem że miało być tam jeszcze "nie"? xd

A jeżeli lubisz profilowane myszki to może Logitech G403? Łatwo dostępny w sklepach typu Saturn, Euro RTV AGD itp., więc można pójść sprawdzić jak leży w dłoni