Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie z #aliexpress telefon, nadałem przelew przez przelewy24 a tu takie coś?

Your transaction is under process.
Reason Your bank or agency is processing your payment.
Suggestion: Please wait a while before you refresh this page to get the payment result. If you still cannot get the result after that, please contact your bank or agency that issued your card.

Jest ryzyko że pieniądze weźmie z konta i pójdą w kosmos czy chińczyk dostanie hajsy i wyśle towar? Ktoś miał do czynienia z takim błędem?

#kiciochypyta #aliexpress #xiaomi
  • 14
@Evilus: jest git, jak płacisz z przelewy24, zapłacisz przez bank to Cię wrzuci na stronę aliexpress i bedzie taki czerwony "X" i ze właśnie under process, zajrzyj jutro rano i powinno zmienić status na awaiting shipment ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yoshihere: czyli ten pierwszy przelew dotrze i na ali będzie że zapłacony mimo że próbowałem ponownie i wygenerowało mi nowy tytuł przelewu (oczywiście drugiego przelewu już nie nadałem)? i tak, wzięło mi pieniądze z konta

@runieeee: jakieś 20 minut temu, ale pieniądze pewno weźmie mi rano, enjoy Bank Spółdzielczy...
@Evilus: jak Ci wzięło pieniądze z konta to czekaj, powinno się zmienić jak do nich dotrze, jak coś pójdzie nie tak to Ci zwrócą na konto hajs po kilku dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@runieeee: nie, po prostu pierwszy raz do czynienia mam z tym błędem i myślałem że przelewy24 coś skopały xD

@dzieju41: maile (za nadany i za nienadany przelew, ale potwierdzony) z przelewy24 dotarł na skrzynkę na całe szczęście, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie za parę dni
@yoshihere: @dzieju41: @runieeee:

Teraz pytałem się obsługi AliExpress i powiedzieli że druga próba nie ma wpływu na pierwszą i jak kasa z pierwszej próby dotrze (za drugą nie zapłaciłem) to zostanie oznaczona płatność jako zrealizowana. Także i tak dzięki za pomoc mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a post pozostanie dla potomnych którzy w przyszłości będą mieli podobny problem