Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Wybaczcie że zasmiecam ten tag ale nie wiem gdzie zadawac Januszowe pytania. Chodzi mi o to gdzie jest haczyk pomiedzy wysylaniem krypto na Koreańska giełde Bithump. Rozumiem ze pewnie Polak nie zalozy ta konta. Ale czy moge kupować na np. Gdaxie znaleźć jakiegoś koreańczyka i wyslac mu na portfel LTC i żeby on sprzedał? Przecież różnica to 70$ na sztuce. Bede wdzieczny za ukazanie haczyka
  • 6
@BieremyGolfa: pytanie: jeśli prześlę na Bithumb na nowe konto 1 LTC, wymienię na South Korean won (KRW) z zyskiem po koreańskiej cenie - zamienię KRW na np. QTUM (mała różnica kursów względem innych giełd) i prześlę na np. poloniex w celu wymiany na BTC. W którym miejscu plan nie wypala i potrzebują dowodu tożsamości?
Ja osobiscie zarobiłem narazie na relacji Kraken Bitbay. Na krakenie kupiłem za 309$ od reki a na Bitbayu sprzedałem za 325$. Problem polega na tym że potem trzeba czekać aż kase z bitbaya wysle na konto a z konta na krakena znowu. Niestety pomiedzy tymi dwoma giełdami nie znalazłem krytpo na której byłaby mała różnica.
@Wypoks: