Wpis z mikrobloga

@morfis2: Tak jak pisze @ActiZ- nic o tym nie wiedziałem, zdjęcie mi robili kontrolnie bo miałem odrętwiałą szczękę po tym jak tydzień temu miałem robioną górę i myślałem że to może przez jakąś nierówność w wypełnieniu czy co.
  • Odpowiedz
@ActiZ: Nieee, tak długo jak się nic nie dzieje i nic mnie nie boli, to mam nic z tym nie robić, bo po co.
@PO1Pierwszy: To pierwsze zdjęcie, sam dentysta powiedział, że ząb jest trudny do opracowania, bo jest głęboko, jeszcze jak od języka to trzeba uważać na nerwy, a jeszcze musiałby zobaczyć ile mi się żuchwy pod nim zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tellet tylko chce Cię uprzedzić ,ze nacinanie i wyrywanie tego zęba to Pikuś ,po tym jak pusci znieczulenie i będziesz miał cały policzek spuchniety, żadne proszki nie pomogą.....
  • Odpowiedz
@tellet: wyjeb jak najprędzej,najbardziej niepotrzebne zęby.sam tydzien temu miałem wyrywaną (na szczęscie ostatnia do wyrwania,resztę #!$%@?łem kilka lat temu) nawet jakby ci wyrosły normalne to za jakis czas i tak sie zepsują a wtedy jak zacznie #!$%@? to paanie katastrofa...
@Yogi282: tramal to cudowny lek(ʘʘ) dobry czill po nim jest ;d
  • Odpowiedz