Wpis z mikrobloga

#gearbest
Paczkę zamówiłem 9 listopada i dalej nie doszła. Gdy chcę zobaczyć informację o wysyłce to dostaję tylko komunikat

Sorry, your shipping information has not updated yet!


Coś jest chyba nie tak? Mogę coś z tym zrobić? To miał być prezent na święta
@GearBest_Polska
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patres: I był na paczce? Jeśli tak to rób gównoburzę na poczcie. Mogli zadzwonić na numer podany na paczce i dowiedzieć się dokładnego adresu.
EDIT: Ok, nie widziałeś paczki, więc nie wiesz czy był na niej numer :D Nie ogarnąłem :D
  • Odpowiedz
@Patres: Kurcze, no to już nic nie poradzisz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na przyszłość polecam śledzenie paczek w apce Alipaczki, wtedy będziesz dostawał powiadomienia jak tylko status paczki się zmieni. Ja tak uratowałem paczkę, która była przekazana do zwrotu z powodu niepełnego adresu na paczce (też brak numeru).
  • Odpowiedz
@Patres: w tym roku nie doszły mi 3 latarki i multimetr tym razem jednak 4 sztuki esc komuś się nie przydały ( ͡º ͜ʖ͡º)
na magazynie gearbest mają trzepniętą drukarkę, wydrukowali i wysłali mi z taką etykietą, że czytelny był tylko kraj, adresat i miejscowość doręczenia, na szczęście ktoś rozciął list i z "delivery list" dopisał kod pocztowy i województwo po czym opitolił rozcięcie szarą
  • Odpowiedz
@kuba_n: Gearbest drukuje numery telefonu na etykiecie, ale nikt z PP nie ma obowiązku dzwonić pod ten numer, tym bardziej listonosz ze swojej prywatnej komórki. Czasami zadzwonią, czasami nie. Zależy od ludzi / obłożenia. Przed Świętami to pewnie nie mają czasu na toaletę, a co mówić o dzwonieniu...
  • Odpowiedz
  • 0
@JabLuszko ja nie mówię o listonoszach, ale gdybym był naczelnikiem w urzędzie pocztowym to zanim wydałbym decyzję o zwrocie to przedzwoniłbym na numer podany na paczce. W okresie przedświątecznym szczególnie. Może odbiorca przez przypadek nie podał numeru domu, a czeka na prezent dla jakiegoś członka rodziny.
  • Odpowiedz