Wpis z mikrobloga

Pewnie kojarzycie mój wpis z dzisiejszych goracych, o ten: https://www.wykop.pl/wpis/28759491/ide-do-monopola-bo-musze-sie-upic-a-wy-w-tym-czasi/
Jak wy możecie na tak oczywiste zarzutki się nabierać. Ludzie wam piszą już w pierwszych komentarzach, że to zarzutka, że zdjęcie tej płaczącej laski już kiedyś widzieli, że to jakaś laska ze Stocka czy innego instagrama, że Złotemu Wkrętowi nie można ufać itp., a wy i tak komentujecie i to plusujecie xD #!$%@?, ludzie xD Jakbym pod każdym moim wpisem dodawał "UWAGA, ZARZUTKA" to i tak byście dawali się nabrać, tak naiwni jesteście.
Z tego miejsca chciałbym jeszcze podziękować @PyraPrzeznaczenia która była poniekąd pomysłodawczynią tamtej zarzutki i która perfekcyjnie odegrała rolę "zdradzającej mnie mojej dziewczyny". Piękna robota i jesteśmy w kontakcie. PS. Pomysł z tym zdjęciem był świetny, bo wzbudziło ono dodatkowe emocje u mirasów xD
Za kilka dni dodam kolejną zarzutkę i będziecie tak samo spinać dupska i plusować, tacy naiwni jesteście.
i informuję was o tym tylko dlatego, ponieważ i tak o tym zapomnicie i dacie się nabrać na następne zarzutki.
#zarzutka #logikarozowychpaskow
zloty_wkret - Pewnie kojarzycie mój wpis z dzisiejszych goracych, o ten: https://www....

źródło: comment_6LupB4ktdE1IIG2QyfjRPBirKjqv7k4W.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@zloty_wkret ej ale serio nie wiem czy to żart, czy serio myślisz, że to ze mną pisałeś
Olałabym gdyby nie to, że już mnie kiedyś ludzie mylili z innymi osobami o np. kiedyś jedna mirabelka twierdziła, że chodziłam z nią na piwo w Krakowie xd
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: #!$%@?, i zarzutka, i pomysł żeby nią zrobić, to samo z tym HEHE ALE ZARZUDGE ZROBILIŚMY ŁAPCIE SKRINY TO FEJK NAWET MI WAS NIE ŻAL, i z tym dalszym "to nie ja hehe ze mno nie pisałeś ja jestem w krakowie xddddd"

Nie bardzo rozumiem sens takich akcji i co to miało niby pokazać. Jakieś wkrętki które wyśmiewają pewne zachowania społeczne czy #!$%@? niektórych to rozumiem, ale tutaj nic nie
  • Odpowiedz
z tym dalszym "to nie ja hehe ze mno nie pisałeś ja jestem w krakowie xddddd"


@p0lybius ale on serio ze mną nie pisał
zawołał mnie we wpisie więc chciałam żeby wyjaśnił, bo już ktoś kiedyś pomylił kogoś ze mną w realu, wydaje się to mało prawdopodobne, ale jednak, więc tym bardziej mogło się zdarzyć na fb
i ja nie jestem w Krakowie

#!$%@?, ktoś pisze, że zrobił razem ze mną zarzutkę
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: nie, ja po prostu zwracam uwagę że to bez większego znaczenia, i że te kawały nie mają żadnego sensu ani celu, poza samym faktem nabrania się na nie. Dlatego czy pisałaś z nim i teraz wkręcacie oboje że nie i gościu się pomylił, czy może gościu wkręca wszystkich że pisał z tobą i zaraz będzie 3 część "żartu" na zasadzie "hehe, na to też się nabraliście bo wcale z nią
  • Odpowiedz