Wpis z mikrobloga

@vivell #!$%@?ło dobrze. Ja robię hold na długo. Wsadziłem w to grosze (około 200 zł) więc nawet jak stracę to nie będzie żal. Co robić nikt Ci nie powie nawet wykopowi analitycy. Jak dla mnie wszelkie przewidywania można o dupę rozbić bo ten rynek obecnie nie jest do przewidzenia.
@vivell #!$%@?ło dobrze. Ja robię hold na długo. Wsadziłem w to grosze (około 200 zł) więc nawet jak stracę to nie będzie żal. Co robić nikt Ci nie powie nawet wykopowi analitycy. Jak dla mnie wszelkie przewidywania można o dupę rozbić bo ten rynek obecnie nie jest do przewidzenia.
@vivell: zaden ze mnie ekspert ale verge ma zapewnic bezpieczenstwo i anonimowosc. Wiadomo ze nikt tego nie robi z dobroci serca ale mysle ze #verge wskoczy do pierwszej 10, grunt zeby byl #hype sto tysieci uzytkownikow dziennie na coinbase, bittrex zamkniety dla nowych gdax ciagle sie wiesza... Tlumy wala. Rynki nie beda stabilne ale bedzie tendecja wzrostowa. Dodatkowo verge popularny na dalekim wschodzie dlatego praktycznie caly czas sa ruchy w nocy...