Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna ma urodziny w święta, z tego powodu kupuje jej jeden prezent. Ona jest nie zadowolona, bo ona mi kupiła mi dwa, i na świeta i na urodziny(pół roku temu). Na swoją obronę mam fakt że w ostatnim czasie nie mogę pracować za dużo i będzie tak aż do lutego(student here),dlatego chciałbym mniej wydawać. Czy to normalne czy jestem niewdzięcznym #!$%@??
#logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

jestem chujem?

  • tak 42.0% (89)
  • nie 58.0% (123)

Oddanych głosów: 212

  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jesteś #!$%@?, jesteś niedomyślnym krótkowzrocznym skąpcem(czytaj #!$%@?)
albo się umówcie że ona Ci daje jeden rocznie, albo daj jej drugi prezent w imieniny i sprawa załatwiona
kiedyś to była młodzież, dziś nie ma młodzieży
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: według mnie sprawa wygląda jasno, jeśli ona kupiła Ci dwa prezenty o wartości łącznej załóżmy 200 zł to powinieneś dać jej jeden, ale równie drogi :) Zapytaj za ile zł ona Ci zrobiła te prezenty albo oszacuj ile mogło ją to wynieść. Następnym razem umówcie się jak robicie a nie, że od razu z obu stron idą fochy :D
  • Odpowiedz
topkek: Typowe rozowe sa typowe. Gdybys to ty mial takie zale to juz rozowe z armia rycerzy najechalaby tutaj na ciebie z wyzwiskami od skapcow

według mnie sprawa wygląda jasno, jeśli ona kupiła Ci dwa prezenty o wartości łącznej załóżmy 200 zł to powinieneś dać jej jeden, ale równie drogi :) Zapytaj za ile zł ona Ci zrobiła te prezenty albo oszacuj ile mogło ją to wynieść. Następnym razem umówcie się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co za chora sytuacja. Prezenty to ma być coś miłego, dobrowolnego, a nie licytacja. Jakby mi panna wypomniała, że jej dałem zbyt tani prezent (albo tylko jeden), to bym się zastanawiał, czy następne święta spędzać z nią.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co za wyrachowanie jprd. po co ta cała idea prezentów jeśli tak to wygląda. prezenty powinny być dawane z własnej nieprzymuszonej woli bez spodziewana się odwdzięczenia. w takiej sytuacji jak wasza najlepiej dogadać kwotę jaką OBOje chcecie przeznaczyć. radości oczywiście nie będzie ale nieporozumień też
  • Odpowiedz
czyli kobiety tak mają, po #!$%@? ja pytałem


@AnonimoweMirkoWyznania: dlaczego zadajesz pytanie na publicznym forum, skoro interesuje Cię tylko potwierdzenie tego, że masz rację? Trzeba było pytać kogoś, o kim wiesz, że na pewno się z Tobą zgodzi. Urodziny i święta to są dwie różne okazje, nic dziwnego że ona chciałaby je oddzielnie celebrować i że liczy na to, że o obu będziesz pamiętał.

Kup jej dwa oddzielnie zapakowane prezenty
  • Odpowiedz
alfa: twoje zachowanie jest #!$%@?. Można na to patrzeć przez pryzmat roszczeniowości różowego, ale ona zwyczajnie ma rację, jak tobie kupiła dwa prezenty, to czemu ty masz jej tylko jeden kupić? Chyba, że to coś porządnego. Poczucie niesprawiedliwości może rodzić się niezależnie od woli, więc nic dziwnego, że jest niezadowolona.


Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz