Wpis z mikrobloga

@ballon widziałem dzisiaj w Biedronce na Morenie na Gojawiczyńskiej ale nie wiem za ile była. W mniejszych Biedronkach na pewno nie ma. Zobacz też w Lidlu bo kiedyś mieli. Ogólnie alkohole w dobrych cenach są też w Auchan.
szkoda gardła dla szkockich :) lepiej delektuj się Irlandzkimi , nawet niekoniecznie single , bo już blendy są dobrze zbudowane :)


@sailor_73: a który w miarę dostępny blend Twoim zdaniem może chociaż startować do podstawowych szkockich SM? Faktem jest, że takiego Bushmillsa czy Jamesona można pić ze smakiem, bo są bardzo gładkie. Ale irlandzkich singli jest przecież tyle co kot napłakał.
@sailor_73: piłem większość irlandzkich, dostępnych blendów. Z SM tylko bardzo przeciętną Connemara. Nie twierdzę, że są złe, ale jednak ilość i jakość dostępnych szkockich sprawia, że nie ma mowy, że "szkoda dla nich gardła" ;)

A z tego co wkleiłeś to i tak jest garstka w porównaniu do szkockich. Z resztą wiele z tych 270 pochodzi tylko z dwóch destylarni i są to różne edycje. W tym samym sklepie masz prawie
@geuze: zdaję sobie sprawę że szkocka zalała rynek tylko że popularne szkockie chociażby blendy nie są smaczne i bez popychacza tego nie przełkniesz a Jamesona nie trzeba popychać wystarczy lód