Wpis z mikrobloga

W końcu po entym podejściu, setkach śmierci w końcu załapałem bakcyla na Salt and Sanctuary. Brakowało mi właśnie takiej gry gdzie mogę przysiąść na 30 minut jak mam chwilę czasu. Ale wiem też jedno, że dla zdrowia psychicznego nigdy nie kupię demonsoulsów czy innych bloodbornów :) #ps4 #saltandsanctuary #bloodborne
  • 6
@robvan ohohoo poczekaj na bossów. To przeprosisz bb i z pocalowaniem w dupke zagrasz w bb. Salt jest fajny, ale bossowie mnie #!$%@?ą na maxa, sterowanie bohaterem to moja porażka. Raz się turlnie, raz spadnie, raz machanie mieczem raz stoi jak słup soli. Jestem chyba w połowie może 1/3 gry i koniec. Nie chcę mi się włączyć nawet na chwilę.( ͡º ͜ʖ͡º) do bb usiądę w każdej
Ubiłem już 5 czy 6 bossów. Pewnie dalej będzie gorzej. Ale jak widzę że mi nie idzie to właśnie wchodzę na pół godziny i robię jeden level na słabych przeciwnikach. I kończę. I tak kilka razu. W końcu jestem na tyle mocny że ruszam na bossa. I tak jakoś leci.
@nilhir na razie mam mega problemy z Three of Lambs czy jakoś tak. Ogólnie zauważyłem, że najlepszą metodą jest ciągle podskakiwanie i kombinacje cios, unik.