Wpis z mikrobloga

tfv8


@xleph: A jak to jest ze smokami i ich wymaganiami dotyczącymi gęstości liquidów? Nie chciałbym, żeby powstała sytuacja, w której nie mogę zalać kupionego liquidu X, bo cieknie... a trochę się o smokach nasłuchałem.
I jakim cudem Stick v8 kosztuje tylko około 160 zł, jeżeli sam atomizer tfv8 kosztuje około 150 :O
@Jestem_tu_Nowy_serio: powiem Ci tak - miałam okazje testować smoki, najlepiej mi się paliło na liquidach 60:40 (samoróbki z bazy) i na płynach od liqueena. p1 jest lekko za rzadki i gorzej smakiem wypada. trzymaj się z dala od 50:50 i revolta, bo będzie strzelało i parzyło. co do cieknięcia - dużo opinii o tym jest niezbyt wiarygodnych- mi czesto przychodzili że "cieknie", a w srodku skrecone cos co miało przypominać grzałke
@Jestem_tu_Nowy_serio: widzę że dużo osób oddało głos na isticka pico... powiecie mi dlaczego pico a nie np tfv8 stick? pico przecież jest strasznie przepłacane w porównaniu do sticka...
w zestawie sticka dostajemy atomizer który normalnie kosztuje 120zł a w zestawie pico boxa który kosztuje 80zł a jest wart tyle co każdy inny box do 75w... czyli #!$%@? warty ( ͡° ͜ʖ ͡°) + jeszcze ten atomizer melo
@ZnudzonyInternauta: Bo w sticku ten atomizer to jedno wielkie gówno? pico można lepiej rozbudować bo to box. Oczywiscie regulowany jest pico to wielka zaleta. Grzałki od melo są 2/3x tansze od tych od smoka a padają po podobnym czase
@emerek: znajdź mi lepszy atomizer na kupne grzałki od tfv8...
co do regulacji to trudno zaprzeczyć ale każdy inny box ma tą samą opcję, nawet najtańszy vaptio p-1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co do grzałek do melo bardziej chodziło mi tutaj o wytrzymałość pod względem watów a nie czasu bo jeżeli chodzi o czas to większość grzałek kupnych ma podobną wytrzymałość ok 2-6tyg...

jeżeli chcesz boxa od