Wpis z mikrobloga

Zawsze jak jadę samochodem to wybieram playlisty z muzyką jak będę słuchał w czasie jazdy. Nie chodzi o to żeby jechać zrelaksowany.Tylko o to że jak będę miał wypadek i będę siedział w zmiażdżony samochodzie to wolałbym te ostatnie minuty życia spędzić słuchając moich ulubionych kawałków a nie jakiejś ch#jowki z radia .

#samochody #oswiadzczenie #muzyka
  • 22
@PeterFile powodzenia w umawianiu się z laskami w kompletach. ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie widzę w tym nic zlego, oczywiście, warto mieć marzenia, ale w tym powiedzonku, że jeśli laska w łóżku ma stanik pasujący do majtek to wiedz, że to ona ciewzaciagnela, nie ty ja - jest sporo prawdy... :)
@izawoj: źle zrozumiałaś.. chodziło mi, że laska z brudnymi gaciami w karetce będzie miała mniejsze szanse na umówienie się z ratownikiem, bo ratownik będzie trochę odrzucony tym..
nigdzie nie pisałem, że koniecznie trzeba mieć komplet, chociaż jak laska wie że będą seksy to dobiera wszystko staranniej, tj. góra zajebiście zgrywa się z dołem..
nie od dziś wiadomo, że to laski wybierają sobie partnerów, więc w zasadzie każde pójście do łóżka to