Wpis z mikrobloga

Zawsze jak jadę samochodem to wybieram playlisty z muzyką jak będę słuchał w czasie jazdy. Nie chodzi o to żeby jechać zrelaksowany.Tylko o to że jak będę miał wypadek i będę siedział w zmiażdżony samochodzie to wolałbym te ostatnie minuty życia spędzić słuchając moich ulubionych kawałków a nie jakiejś ch#jowki z radia .

#samochody #oswiadzczenie #muzyka
  • 22
@spokojnie_to_ja słuchałam kiedyś w jakimś wywiadzie, jak laski mówiły, że zawsze mają pasującą bieliznę (góra z dołem z jednego kompletu), bo gdyby się coś im stało to nie będzie wstydu w karetce.
@izawoj: to co robisz jak jedna część kompletu się niszczy? dokupujesz taką samą identyczną, czy wszystko do kosza.. a może tylko nosisz jedną część? xD
i poważnie takimi pierdołami się przejmujecie w sytuacji gdzie jesteście w karetce itp.?
w łóżku to inna sprawa, bo np. dla mnie kompletnie nie pasująca do siebie bielizna jest słaba i to czasem bardzo
@PeterFile hahahha ja akurat nie mam parcia na komplety i rzadko kiedy je kupuję, więc odpada mi problem zniszczonej jednej części. Absolutnie też nie stresuję się wyglądem w karetce, bo nie mam problemu z bawełnianymi majtkami i inną górą. Wstyd by mi było tylko, gdybym nosiła bieliznę brudną, a takie rzeczy się nie zdarzają. Zauważ, że nie pisalam wyżej o sobie, a o jakichś rabdomowych różowych. ( ͡º ͜ʖ͡
@izawoj: czasem podczas wypadku niektórym się nie udaje utrzymać wszystkiego na miejscu i bielizna też może być delikatnie mówiąć pobrudzona xD oczywiście mówimy tutaj o sytuacjach dramatycznych.. po za tym szczerze to nikogo nie obchodzi czy będzie brudna czy nie, bo przeważnie ludzie są zajęci ratowaniem życia/zdrowia, a nie ocenianiem takich głupot.. jedynie wteyd maleją szansę na umówienie się z taką pacjęntką XD
dla mnie to Ty jesteś randomowy różowy, więc