Wpis z mikrobloga

Pytanie do XboxOne-owców. Ostatnia konsola jaką miałem było PS3, więc jakoś obyty w temacie Xbox nie jestem. A za ten do sedna. Mam słuchawki studyjne Sony więc, nie za bardzo widzi mi się kupowanie dedykowanych słuchawek do Xboxa z mikrofonem. Chciałbym grać ze znajomym i móc komunikować się głosowo. Mam pytanie czy mogę np. podłączyć słuchawki od komórki z mikrofonem do pada i z tego korzystać jako samego mikrofonu, a te główne słuchawki od Sony podłączyć do TV? Czy zna ktos inne wyjście? Widziałem jeszcze jakiś zestaw z jedną słuchawka i mikrofonem do czatu ale nie za bardzo widzę grać majac tylko jeden kanał audio:d

#xboxone #xone
Citaxin - Pytanie do XboxOne-owców. Ostatnia konsola jaką miałem było PS3, więc jakoś...

źródło: comment_5KcMj6G1S478EnlgWnzJMEQ96bzhoaMA.jpg

Pobierz
  • 5
@Citaxin: no ale to w takim razie bedzie zoe rozwiazanie bo jak zalozysz te sluchawki do komunikacji i do tego sluchawki do calej otoczki audio to moze byc nie wygodnie to chyba wymyslili dla ludzi co graja na glosnikach
via Android
  • 0
No teraz sobie to wyobraziłem, musiałbym mieć dwie pary słuchawek na głowie... Poniedziałek niszczy. Facet w sklepie mówił mi o jakiejś przejściówce żeby wyizolowała tylko kanał z mikrofonu sluchawek od telefonu i można to by było wpiąć w pada. Szukam i znaleźć nie mogę samego majka do Xboxa, jedynie jakiś od gry karaoke ale to jest zwykły mikrofon "do ręki".

W sumie mogę grać na głośnikach ale jednak w nocy wolałbym sobie
@Citaxin: kup rozdzielacz, są na allegro od 10 do 50zł, wtedy będziesz miał kanał audio i mikrofon, tylko wtedy musiał byś dokupić mikro. Swoją drogą nie polecam sluchawek od telefonu bo większość potrafi szumieć i inni gracze wtedy #!$%@?ą