Wpis z mikrobloga

Beta Testy gry o Mirko, daj + jeśli Cie to interesuje: WAŻNE INFORMACJE

Witajcie Mirkowie i Mirabelki, nastał ten wielki moment, czas kręcić karuzelę #!$%@?. Dzisiaj oficjalnie robię beta testy swojej gry o Mirko. Na ten moment tylko Android i język polski, w planach są też testy wersji przeglądarkowych (bieda tutaj, nie stać mnie na IOS ;p). No cóż, gra ma PEGI 16, liczyłem na PEGI 18, ale to już poprawi się następna aktualizacją :-} Gra pewnie posiada mnóstwo błędów, nie miałem czasu wszystkiego posprawdzać, ale jak widzicie Państwo, tempo jest duże.

WAŻNA informacja, jeśli ktoś dał email inny niż @gmail do testów, to nie miałem jak go dodać do testów (Google Pay akceptuje tylko emaile @gmail, tak więc proszę o złożenie jeszcze raz formularza do testów beta, przepraszam za kłopot.

Musimy być zalogowani do konta @gmail, następnie, klikamy ten link:
https://play.google.com/apps/testing/com.DonislawDev.Mirkowanie

Następnie szukamy w sklepie Google play "Mirkowanie", albo klikamy sobie tutaj:
Mirkowanie

Przepraszam, ale pewnie z wielu was zawiodłem, albo zawiodę (kiedy zobaczycie grę)(,).

Formularz Testy

Mam Opinie o grze/błąd/pomysł/coś innego, gdzie pisać?

Najlepiej jest pisać do mnie na PW, w ostateczności na mój email podany w kanale opinii testerów. Gra może być mocno nie stabilna, może być mnóstwo błędów.

Gra jest słaba, nie podoba mi się.

No cóż, nie jestem profesjonalistą, robię tą grę czysto hobbystycznie, jakikolwiek zysk i sława jest z niej 0 ;p. Dokładam wszelkich starań, aby gra była grywalna, jednakże mam ograniczony czas/środki budżetowe (budżet gry to 0$), gra nie posiada IAP, jedyna reklama to rekama na pełen ekran 1x na 10 minut + video reklamy (ale to jak ktoś chce), nie stawiam tutaj na zyski. Gra nie spodoba się każdemu. Ot jestem hobbystycznym piwniczakiem, 19 lat, który tworzy sobie mini gierki.

Chcę pomóc w rozwoju gry
Bardzo rzadkie zjawisko, śmiało zapraszam do testów, obserwuj też moje tagi, listy + moje profile na mediach społecznościowych, zostaw + :-} Jak masz pomysł, błąd to śmiało pisz.

Jak się zapisać do testów, ile trwają testy, co dalej z grą, kiedy premiera - WAŻNE?
Wystarczy zapisać się do formualrza:
Formularz Testy
^ Tylko android, emaile z @gmail, trzeba też obserwować mój tag i/lub listę (wszystko jest na dole), gdyż nie wysyłam emaili ani PW o testach.

Jeśli zaś chodzi o przyszłość gry, tutaj też jest ważna informacja, gra w sumie jest "gotowa" +- ustawienia, naprawy błędów, ale mogę kontynuować jej ulepszanie, ale tutaj wszystko jest zależnie od Państwa, jeśli gra będzie się cieszyć jakimś zainteresowaniem, to śmiało mogę to kontynuować :-} A pomysłów mam sporo, obecnie można traktować gierkę jako 1/10 moich pomysłów :-} No, ale wiadome, jeśli ma być to tak jak obecnie, czyli gra zdobywa wrogów, pochłania dużo czasu, no to po prostu nie warto, bo nie dość, że człowiek poświęca własny czas, aby zrobić coś dla społeczności, to później kończę na czarnej, zostaje obrażany.

Nie chcesz przegapić ważnych informacji?
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

^^ wiem, wiem, nocna, no, ale trzeba dać info o testach. Dobra posiedzę, jeszcze gdzieś tak do 2:00 i idę spać, jutro o 6:00 trzeba wstać :-}

Lista zmian:
Dodanie pomocy do szkoły #!$%@?.
Dodanie szkoły #!$%@?.
Dodanie informacji o postępie w szkole #!$%@?.
Dodanie nowych osób do szkoły #!$%@? + nowych Mirków :-}
Dodanie nowych informacji przy starcie gry, mini takiej wskazówki jak grać.
Dodanie przycisków do różnych rzeczy, nocna zmiana, dzienna nagroda + sklepy i takie tam, wszystko było, tylko nie było UI :-}
Poprawiono błąd z wyświetlaniem komentarzy na nocnej liście obecności.
Poprawiono błąd z wyświetlaniem grafik w grze.
Dodanie nowych dźwięków (10)
Dodano dzienne nagrody (rozdajo, znaczy się, skrypt już był, ale nie było paneli ani nic, tak to jest jak się kodzi 1.5 dnia bez snu, albo o 5:00 ;p).
Poprawienie działa dziennych nagród, tekstu w dziennych nagrodach.
Poprawki w mechanizmach gry, poprawki do tekstów pomocy.
Dodanie ukrywania ryzykownych akcji, reszty przycisków.
Dodano zapis i odczyt gry (później będzie jeszcze zapis tekstowy, kopiuj wklej i zapis w chmurze).
Dodano anglistykę (przyda się do testów).
Dodano informację o zdobywanej forsie z pracy (ile się zdobywa).
Dodano Balans gry, Panowie, ile było z tym liczenia/wykresów.

I wiele więcej :-}
  • 36
  • Odpowiedz
  • 2
@DonislawDev dwa szybkie bugi - literówki: przy pracy u Janusza "na bo jak" i przy baterii "przydaję" zamiast "przydaje". I jak robię double clicka na ekranie to czasami serduszka na środku mi się pojawiają a nie pod palcami. No chyba, że tak miało być.
  • Odpowiedz
@vladek:
Literówki naprawię, dzięki za info, jeśli zaś chodzi o double clicka, to gra go nie obsługuje, nie chciałem wymuszać na graczach spamowania wieloma palcami (wolę bardziej luzacki klik, inne mechanizmy niż klikanie (Stickman RPG), ale w Mirkowaniu postawiłem na klasyka). Dziś jeszcze raczej jakiś update wpadnie :-}
@kckacpi:
Racja, jutro wstawię znalezisko.
  • Odpowiedz