Wpis z mikrobloga

Ban za nagabywanie!

"Nasza obecna cywilizacja jest cywilizacją typu 0 (...) Za 100 lat mamy być cywilizacja typu 1." To nie tylko nieprawdziwe, ale i bezsensowne informacje.

PS

Czytaj komentarze
@Ian: @luqas87: Nie wiem jakie macie podstawy, aby twierdzic, ze to informacja nieprawdziwa, ze istnieje taki podzial. Kaku wyraznie twierdzi, ze takie jest stanowisko fizykow i astronomow. W 1964 Kardaszew opublikowal taki podzial w naukowym czasopismie na temat astronomii, dokonal obliczen energii, ktore pozwolily mu go opracowac. Fantastyka poki co sa podzialy powyzej 3. Natomiast podzial do 3 jest oparty na fizyce. Jakbyscie sie dokladniej zapoznali z tematem to bycie
@manimalia: Ze co prosze? Trzeba potrafic poniesc odpowiedzialnosc za swoje zakopy i sie z nich wytlumaczyc, jesli zajdzie potrzeba. Szczegolnie gdy sie zakopuje pod falszywym powodem, to zakopujacy musi sie liczyc z tym, ze zostaniesz zapytany dlaczego tak postapil. Skad wiesz, ze to bezsensowne informacje? Nie wiesz na jakiej podstawie tak twierdzisz?
@hahacz: Zakop należał się niemalże ze wszystkich dostępnych powodów, wybrałem najtrafniejszy. Irytują mnie ludzie, którym zależy jedynie na wyniku w rankingach. Chcesz expić? - zajmij się Diablo III i nie psuj internetu.

Co do wykopu - też lubię opowiadać bajki, ale nie staram się ich uwiarygodnić posiadanym stopniem naukowym. "Stanowisko fizyków i astronomów"... brrr... Znasz chociaż jednego?

Uprzedzam, że to koniec dyskusji, bo poziom stręczycielstwa, jaki prezentujesz, uprasza się o zgłoszenie
@manimalia: Nie zalezy mi na rankingach, tylko na tym, zeby poziom wykopu sie nie obnizal przez niefrasobliwych zakopywaczy (powiedzmy wprost: wandali), ktorzy czesto zakopuja pod nieprawdziwymi powodami i nawet nie potrafia pozniej wziac odpowiedzialnosci za swoje czyny i wytlumaczyc sie ze swych uczynkow. Przez to nieraz gina fajne znaleziska. Skoro zakopujesz pod watpliwym powodem, to mam prawo zapytac dlaczego.

Czego to sie wandalom zachciewa, zeby nie moc ich nawet zapytac dlaczego