Wpis z mikrobloga

Pytanie odnośnie #pracbaza . Idę do pracy na UoP i mam zrobić badania pracownicze, "niebezpieczne czynniki" to monitor powyżej 4h dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz prowadzenie pojazdów kategoria B.
Próbowałem się dopytać telefonicznie w przychodni medycyny pracy jakie badania mnie czekają ale pani mnie zbyła mówiąc że dużo by wymieniać. To mnie trochę zdziwiło, bo podejrzewałem że tylko krew i okulista. Coś tam wspomniała o psychotestach, ale ponoć jeszcze więcej rzeczy. WTF?
Ktoś miał robione badania na te dwa "szkodliwe" czynniki? Coś tam wam jeszcze badali?
  • 8
@Bialy_Mis: no nie wiem jakie badania krwi ci na szybko robia. moze jakas mala morfologie/ jak oddaje krew to wszelkie gowna wychodza dopiero po 3 miesiacach jak probka do laboratorium trafi ale skoro cie to pomaga to spoko ;)
@login_konto: zależy, okulista na bank, jak jest to praca rowniez zwiazana z uzywaniem sporo telefonu/czy słuchawka w korpo to rowniez laryngolog + badanie słuchu (sprawdza, czy przygłuchy nie jestes i dobrze dogadasz sie z osobą po 2giej stronie słuchawki), na koncu lekarz medycyny pracy, ktory zadaje x pytań i ogląda wyniki badań jak były i tyle. Krew nie zawsze pobierają. Ogolnie za darmo to i ocet słodki, wiec nie ma co