Wpis z mikrobloga

1.
Miało być wystawione przedwczoraj, ale spotkałem się z pewnymi trudnościami, które spowodowały u mnie problemy zdrowotne - na szczęscie przeżylem, co jest dziwne - czy na pewno jestem człowiekiem?
Po kilku godzinach wróciłem i uporządkowałem tą sprawę. Czas na raport.

1) No wszystko szło odpowiednio, według przewidzeń AGENCJI. Pierwsze dwie fazy zakończone sukcesem. Prawie zwycięstwo. Wyniki były zadowalajace. Brak przeciwskazań - trzymamy się planu.

2) W punkcie czternastym, trzeciej fazy spotkałem się z głosami - to co mówiły zakończyło misję.
Ich dialog, który dało się nagrać:
Łyse ... ... jest wynikiem twoich wyborów, na które nie masz wpływu.
...będzie Sa...

Zaciekawienie. Nie obudzisz się w przedświcie.
Informacja nie dotrze do ciebie. Wybrane koniuszki pasków.
Twój świat jest wybranym z wielu - on nie istnieje.
To co teraz czujesz i Twoje myśli są fazami procesu.
W tej strukturze nie ma rozmów.
Informacja prześledzajaca Ego, dociera wszędzie tam gdzie manifestacja procesu osłabiania nie ma bytu.
Ten tekst jest kluczem do myśli.

... a oczy mi świecą jak...


3) Jak już sie obudziłem słyszałem juz tylko to co każdy słyszy - zwykla piosenkę lecacą z głośników, i to nie zbyt glośno, lecz jej słowa i tak mnie przyprawialy o dreszcze.

Wiedziałem, że to misja która nie należy do łatwych, lecz tych śmiertelnie niebezpiecznych, lecz jednak dla dobra całej AGENCJI podjąłem się jej. Czas dowiedzieć sie prawdy, by móc sie przed nią bronić.
Dowiedziałem się wielu rzeczy, ale nigdy bym się nie spodziewał, że odszyfrowwanie struktury i informacji z piosenki Braci #!$%@?, będzie aż tak trudne i niebezpieczne.

WNIOSEK:
Tak więc trzeba zważać na każdy, choć najmniejszy kawałek jakiejkolwiek piosenki braci #!$%@?. jest tam ukryte wiele informacji, i róznego rodzaju pułapek, które na zwykłego człowieka wpływają na odpowiednie sposoby - jakie sposoby? tego mamy zamiar sie dowiedzieć.
Pierwsza misja zakończona niepowodzeniem, lecz można też odpisać sobie małe zwyciestwo, bo dopiero teraz się dowiedzieliśmy jak niebezpieczne To jest.

##!$%@? #heheszki #agencja #organizacja #aio2