Wpis z mikrobloga

Ja pierniczę serio faceci to teraz takie stuleje? Naprawdę nie stać was, czy jesteście tacy skąpi, że nie możecie zapłacić za ten obiad tych 30 zł. Już któreś z rzędu spotkanie, umawiamy się na obiad a facet jak przychodzi do rachunku to wyskakuje z propozycją albo widzę w jego oczach pytanie czy nie zapłacimy po pół. Niedługo będziecie chcieli, żeby kobieta za was płaciła w restauracji. Uważam, że 25 letni facet powinien być już ma tyle rozgarnięty, że zapraszając kobiete na wyjscie jest w stanie wydać te 60 zł za dwie osoby za kino czy za obiad. Narzekacie, że nie możecie znaleźć dziewczyny a nie potraficie zobaczyć, że te wydane kilka złotych to inwestycja w przyszłość. A ten pierwszy rachunek to jak otwieranie drzwi kobiecie albo puszczanie przodem- mozecie pokazac, że wam zależy. Zarabiamy mniej od facetow wiec te pare groszy nic nie zmieni. A jesli kogos nie stac zeby zaplacic kobiecie za obiad to jak wyobraza sobie potem utrzymanie rodziny i wspolne zycie. Chłopaki ogarnijcie sie troche bo z takim podejsciem nigdy nie zamoczycie.
#logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soniabezsiana: dobra zarzutka, złapali ostro xD

a tak odnośnie tego tematu to mi zawsze jest głupio zbierać hajs po połowie i dopiero płacić rachunek xD krępujący strasznie moment, wolę mieć na to i płacić całość xDD
  • Odpowiedz
@PoProstuOna pomijając fakt, że to bait, prawda jest taka, że facet jak zaprasza kobietę na kawę, czy obiad to powinien zaproponować że zapłaci. Problem z tym, że teraz w dobie tindera itp. to niektórzy spotykają się nawet kilka razy w tygodniu! W takiej sytuacji to faktycznie można zbankrutować
  • Odpowiedz
Chłopaki ogarnijcie sie troche bo z takim podejsciem nigdy nie zamoczycie.


@soniabezsiana: to tanio u ciebie, jak wyceniasz się na 30 PLN ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Nie jest wazne czy jest to bait, z podobnym narzekaniem spotykam sie czesto i jakkolwiek 'problem' jest realny. Jesli mezczyzna zaprasza, powinien zaproponowac, ze zaplaci co dobrze o nim by swiadczylo, ale osobiscie czulabym sie zobowiazana nawet jesli mezczyzna mi sie spodobal, a ja jemu. Wolalabym wiec mimo wszystko zaplacic za siebie.
  • Odpowiedz
@soniabezsiana:

Chłopie wyjmij kalkulator albo przelicz se pod kreską to równanie.

Dziwka droga, mówią tylko ci co sami świnki nie mają uuu ou ou.

Kup mi buty, zabierz do kina, postaw mi drinka - tak mówi świnka.

A w burdelu dama nie wybrzydza, stówę bierze i jedziesz uu ou ou.
  • Odpowiedz
@soniabezsiana: nie rozumiem was xD gdzie tu niby bait I w czym problem xd za randke wypada zaplacic, tak mnie przynajmniej w domu uczono xd wstyd by mi bylo, zeby dziewczyna sama za siebie placila bo tego jakies tan maniery wymagaja. 30 zl to nie majatek xd
  • Odpowiedz