Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam z kim spędzić świąt. W tym roku odeszła mi najpierw na raka moja babcia, a później w wypadku samochodowym moi rodzice. Mam 22 lata i święta spędzam w wynajętym pokoju we Wrocławiu. Wszyscy znajomi wracają do rodzin, a ja będę sam, pierwszy raz w moim życiu. Czy wiecie może czy są jakieś miejsca we #wroclaw, w którym można spędzić z kimś święta?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie mam z kim spędzić świąt. W tym ...

źródło: comment_16zAvozzTir8XDqCB6Y6xAicmI8abTCB.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest normalny dzień. Co 24 będziesz bardziej tęsknił niż 23? A 25 to już będzie ok? Spotkało cię coś strasznego gwałtownie zmarli twoi bliscy niektórzy nigdy tego nie doświadcza ale bum trafiło na ciebie. W wigilie nie swiruj pawiana rób na co masz ochotę - chcesz robić święta to rób, chcesz leżeć cały dzień w łóżku tez ok. Możesz tez na sile szukać towarzystwa ale nie wiem czy to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czasami chciałbym zostać sam ale ciężko mi sobie wyobrazić twoją sytuacje i wtedy sobie przypominam jak to jest (...) tak bez nikogo, współczuje

@banan-smietana: Przez 21 lat masz normalny dom, wigilię itp a tu nagle jeb i wszystko się zmienia nie do poznania i nagle jesteś sam jak palec, niby dzień normalny a wystarczy wyjrzeć przez okno i wszyscy siedzą z rodziną i chociaż raz w roku są to
bi-tek - @AnonimoweMirkoWyznania: Czasami chciałbym zostać sam ale ciężko mi sobie wy...

źródło: comment_YqKFdI5E4PkCCQQZFQgktFthduSd1biu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@banan-smietana: przestań łgać. Każdy wie że 24 to nie jest zwykły dzień w kalendarzu, nawet niewierzący w jakiś sposób celebruja poprzez spotykanie sie z rodzinami etc. Co to Ciebie opie to na bank wewroclawiu cos będzie otwarte może jacys znajomi zostaja jednak? Jakas dalsza rodzinka?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania przykro to czytać ale pociesze Cię, Ty straciłeś magię świat w wyniku nieszczęścia. Nagle. Ja co rok wspominam z świat kłótnie, wrzaski, #!$%@? z chaty i #!$%@? pół domu bo zaczęło się sprzątać ale kłótnia i tyle. Święta spędzam sam pomimo tego że w tym samym domu są rodzice.

W tym roku też nie będzie świąt.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: byłeś kiedyś w Rzeszowie? Może chcesz zobaczyć to miasto? Odezwij się na priv. Możesz spędzić święta z moją rodziną. W tym roku będzie nas 4 osoby, rodzice, wujek mojej mamy i ja. Co do transportu się dogadamy a i nocleg się znajdzie. Mirku, nie spędzaj świat sam. To nie jest zwykły dzień. Zapraszam Cię do nas. Jak tylko masz chęć. Trzymaj się :)
  • Odpowiedz