Wpis z mikrobloga

Ktoś doświadczony w temacie wyjaśni mi podryw w barach, czy klubach? Ja nigdy nie byłem w takich miejscach, więc chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda. Czy na przykład wejście jest płatne, czy mogę spodziewać się Sebixa z kosą i czy w ogóle jest bezpiecznie. I czy warto chodzić samemu. I gdzie takich klubów szukać.
#podrywajzwykopem #tfwnogf #przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: Ogólnie w klubach i barach są zamieszki, ludzie są podzieleni na 2 grupy sebiksów i oskarków.
Walki trwają godzinami, każdy uczesnik tego wydarzenia jest wyposażony w karabin ak47 i m4a1.
Wygrają ci którzy przeżyją.
Zasady są takie że nie ma zasad.
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: w klubach studenckich zazwyczaj się nie płaci, chyba że odbywa się jakaś impreza biletowana to tak. Do barów masz wjazd za free, ale dobrze zamówić jakieś piwo. Znam kluby i bary typowo studenckie, innych nie bardzo, ale w tych menelskich to można w ryj dostać :) Mój znajomy kiedyś zarzygał zlew w takim barze i dostał w ryj :D
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: możesz tak zrobic, a jak zagadać? Normalnie podchodzisz do różowej i porzedstawiasz się mówisz ze bardzo ci się spodobała i czy możecie porozmawiać chwile, tylko upewnij się ze nie przyszła z niebieskim i bądź pewny siebie
  • Odpowiedz